banner609

Denizli’de Baba Oğlunun Dükkanında Dehşet Saçtı

Denizli’de yaşayan Y.Ç., kız kardeşinin iş yerine 50 metre mesafede yeni dükkan açınca kardeşinin yanında çalışan babası tarafından kabusu yaşadı. Y.Ç.’nin yanında çalışan daha önce 4 elemanı darp eden baba, bu kez de oğluna yardım eden arkadaşının alkol şişesi kırıp darp etti.

Asayiş 16.04.2021, 12:34 16.04.2021, 12:37 Kahraman Kahraman
Denizli’de Baba Oğlunun Dükkanında Dehşet Saçtı
banner858

Denizli’de yaşayan Y.Ç., 6 ay önce kız kardeşinin tekel bayisine yaklaşık 50 metre mesafede kendi iş yerini açtı. Kız kardeşinin yanında çalışan baba ise bu durumun üzerine elemanlara adeta kabus oldu. Daha önceki 4 elemanının baba M.Ç. tarafından darp edildiğini belirten Y.Ç., elemanları ‘Burada çalışmayacaksınız’ diyerek tehdit edildiğini söyledi. Yanına çalışacak eleman bulamayan ve kolundan ameliyat olan Y.Ç. ise kendisine yardım etmesi için arkadaşı M.K.’dan yardım istedi. Arkadaşına yarım etmek isteyen M.K.’nın başına ise gelmeyen kalmadı.

Alkol şişesini kafasında parçaladı
Y.Ç.’nin kontrol için hastaneye gittiği anı fırsat bilen baba M.Ç., iş yerine geldi. Baba M.Ç., dolaba alkol şişeleri dizen M.K.’nın yanına giderek darp etti. Öfkesini kontrol edemeyen baba bu sefer eline aldığı alkol şişesini M.K.’nın kafasına vurarak parçaladı. O anlarda ise baba M.Ç., “Ben sana demedim mi, bir daha buraya gelmeyeceksin” diyerek küfürler yağdırması dikkatlerden kaçmadı.

“Can güvenliğimiz yok, korkuyoruz”
Yakın bir noktada iş yeri açtıkları için düşman olduklarını belirten Y.Ç., "Yaklaşık 6 ay önce ben bu iş yerini açtım. Kardeşim Ö.Ç. isimli şahsın iş yerine yaklaşık 50 metre mesafe var. Bundan dolayı bize düşman oldular. Onlar yakın dükkan açtığımız için düşman oldular. 3 gün önce ameliyat oldum. Kolumu kullanamadığım için bir arkadaşımdan ricada bulundum. Birkaç gün dükkanıma bakar mısın dedim. Arkadaşımda kabul etti. Bugün ise babam dükkanıma geliyor. Arkadaşımı dövüyor, üzerine yetmezmiş gibi kafasında alkol şişesi kırıyor. Bir düşmanlığımız yok ama yakın bir noktada dükkan açtığımız için sıkıntılıyız. Can güvenliğimiz yok, korkuyoruz. Ne olacak bilmiyoruz. Babam olduğu için bir şeyde diyemiyorum” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir