banner609

Denizli’de Gökpınar Barajında Ceset Arıyorlar

Denizli’de bir kişi, kıyafet ve eşyalarını baraj gölünün kıyısına bırakarak ortalıktan kayboldu. Balık avlamak için kullanılan malzemelerinde bulunduğu bölgede öldüğü sanılan şahıs için arama çalışması başlatıldı.

Asayiş 06.04.2021, 15:12
Denizli’de Gökpınar Barajında Ceset Arıyorlar
banner858

Olay, Pamukkale ilçesi Karakurt Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; A.Ö., bir süre önce Vali Recep Yazıcıoğlu Gökpınar Barajına geldi ve bir daha haber alınamadı. Aile üyelerinin cep telefonu ile aradığı A.Ö.’ye ulaşamamaları üzerine baraj gölüne gelerek aramaya başladı. A.Ö.’yi arayan yakınları kısa süre sonra cep telefonu, cüzdanı ve kıyafetlerinin baraj gölünün kıyısında buldu. Aile üyelerinin polis ekiplerini arayarak ihbarda bulunmaları üzerine bölgeye çok sayıda polis, AFAD ve itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri balık adamlar ile baraj gölü içerisinde AFAD ve polis ekipleri ise baraj gölünün kıyısında arama çalışması başlattı.

A.Ö.’nün kıyafet ve eşyalarının bulunduğu bölgede balık avlanmada kullanılan malzemeler bulunurken, sosyal medya üzerinden ise ‘Herkes kaderini yaşar’ şeklinde açıklama yapması akıllarda soru işaretleri bıraktı. Ancak A.Ö.’nün serinlemek için gölede girdiği ihtimali üzerine duruluyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir