banner609

Denizli’de Kaçakçılara Operasyon

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kaçakçılara yönelik düzenlenen operasyonda 2 şüpheli yakalandı. Yapılan aramalarda çok sayıda kaçak optik, güneş gözlüğü, kol saati, nargile tütünü ele geçirildi.

Asayiş 26.04.2021, 13:58 Kahraman Kahraman
Denizli’de Kaçakçılara Operasyon
banner930

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kaçakçılara yönelik operasyon gerçekleştirildi. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte vatandaşların artan gözlük ihtiyacının karşılanması, piyasadaki değerine göre daha ucuz maliyetle temin edilerek satışı yapılmak istenen değişik marka, renk ve modellerde 1357 adet kaçak optik, güneş gözlüğü ve 281 adet kol saati ele geçirildi. Olayla ilgili yakalanan 1 şüpheli hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu Kanun kapsamında adli işlem yapıldı.

KAÇAK NARGİLE TÜTÜNÜ ELE GEÇİRİLDİ

Tütün ve tütün mamulleri ile her türlü kaçakçılığın önlenmesi amacıyla gerçekleştirilen operasyonda;  1 şüpheli şahıs yakalandı. Yapılan aramalarda; 41.25 kilogram kaçak nargile tütünü ele geçirildi. Yakalanan şüpheli hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu Kanun kapsamında adli işlem yapıldı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir