banner609

Denizli’de Kayıp İşadamı Yapılan Operasyonla Kurtarıldı

Denizli’de 2 gün önce akşam saatlerinde işyeri denetimine gittiği Tavas'ta kaybolan ve kendisinden haber alınamayan işadamı Ömer Aldırmaz, polisin yaptığı operasyonla bulundu. 49 yaşındaki işadamının alıkonulduğu, alıkoyanların da yapılan operasyonla yakalandığı öğrenildi.

Asayiş 10.07.2021, 11:55 10.07.2021, 13:11 Kahraman Kahraman
Denizli’de Kayıp İşadamı Yapılan Operasyonla Kurtarıldı
banner930

Olay, 2 gün önce akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Denizli’de tekstil fabrikası sahibi Ömer Aldırmaz, fason işletmeninin bulunduğu Tavas'a gitti. Burada işletme denetimi yaptığı öğrenilen 49 yaşındaki işadamından saat 21.15'ten sonra haber alınamadı. Gece yarısında telefonu kapanan Aldırmaz'ın aracının ise 01.20 gibi ilçeden ayrıldığı tespit edildi. Kaçırıldığı üzerinde duran polis, teknik takibin ardından Aldırmaz'ın kaçırıldığı yerin bilgisine ulaştı.

 İŞADAMI KURTARILDI, ZANLILAR GÖZALTINDA

Yapılan film gibi operasyonla işadamı, kaçıranların elinden kurtarıldı. Aldırmaz'ı alıkoyanlar ise düzenlenen operasyonla yakalandı. İşadamı sabah saatlerinde evine gönderilirken Aldırmaz'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Zanlılar ise sorgusunun sürdüğü öğrenildi.

Kaynak: Kahraman KAHRAMAN
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir