banner609

Swinger Operasyonunda ‘Tesisatçı’ Detayı

Adana merkezli Denizli’nin de aralarında bulunduğu 16 ilde 69 kişinin gözaltına alındığı swinger “eş değiştirmeli” fuhuş operasyonunda 4 kişi tutuklandı. Şüphelilerden birisinin su tesisatçısı olduğu, kendisini diş hekimi olarak tanıttığı öne sürüldü. Şüpheli şahsın yanında getirdiği kadınla swinger partilerine katıldığı ve diğer kadınlarla birlikte olduktan sonra para vermeden kaçtığı iddia edildi.

Asayiş 10.10.2020, 12:57 Kahraman Kahraman
Swinger Operasyonunda ‘Tesisatçı’ Detayı
banner930

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bazı kişilerin internet üzerinden swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptığı bilgisine ulaştı. Savcılıktan alınan izinle 6 ay boyunca şüphelileri teknik ve fiziki takibe alan polis, 35 evli çift ile 3 kadın ve 1 trans birey olmak üzere toplam 74 kişinin Türkiye genelinde gezerek belirli günlerde para karşılığında grup halinde birlikte olduklarını tespit edildi. Adliliye sevk edilen şüphelilerden 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“SAHTE DİŞ HEKİMİ SU TESİSATÇISI ÇİFTLERİ DOLANDIRDI”
Zanlılardan 4’ü kadın 41’i ifadeleri alındıktan sonra adliyeye sevk edilirken diğer şüpheliler, ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. M.S.Ş. isimli zanlının su tesisatçısı olmasına rağmen kendisini diş hekimi olarak tanıtıp yanında getirdiği kızla swinger partilerine katıldığı, her partide farklı karı koca ile birlikte olduğu, ancak para vermediği, kocalara “sizin eşinizin çantasına bin lira para koydum. Sana söylemedi mi? Ne kadar ayıp” dediği, ayrıca cep telefonu ve bilgisayar alacağını söyleyerek kadınları kandırdığı öğrenildi. Zanlının ayrıca cep telefonu ve bilgisayar fotoğrafı çekip kadınlara atarak beğenip beğenmediklerini sorduğu, ancak para vermediği ve hediyeleri almadığı ortaya çıkınca sahte diş hekiminin kaçtığı öne sürüldü. Zanlı, sahte diş hekiminin ifadesinde ise “onlara iyi yaptım” dediği öğrenildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir