banner609

Yeni Eşinden Kaçıp Eski Eşine Sığındı

Denizli’de yeni eşinden şiddet görüp sığındığı eski eşi tarafından 24 saat bir oto tamirhanesinde alıkonulan kadının imdadına polis ve itfaiye ekipleri yetişti. İtfaiye ekiplerinin kilidi kırarak açtığı işyerinde valizleriyle birlikte çıkartılan kadının yüzündeki mutluluk dikkatlerden kaçmadı.

Asayiş 19.12.2020, 09:50 19.12.2020, 12:07 Kahraman Kahraman
Yeni Eşinden Kaçıp Eski Eşine Sığındı
banner930

Olay, Merkezefendi ilçesi Sümer Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, R.S., yeni eşi tarafından darp edilince eski eşi M.K.’ya sığındı. Eski eşine sığınan R.S., 24 saati aşkın süre boyunca sanayi içerisinde oto tamirhanesinde üzerine kapı kilitlenerek alıkonuldu. Şarjı biten çaresiz kadın, üzerine kitlenen kepenke vurarak, saatlerce yardım çığlığı attı. Yanında şarj aleti bulunmayan R.S., işyerinde saatler sonra bulduğu şarj aletini ile telefonu şarj etti. Telefonun açılmasıyla umutlanan kadın, 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen itfaiye ve polis ekipleri, kilidi kırarak kepenki açtı. Saatler sonra açılan kapının arkasında valizleri ile birlikte çıkan kadının yüzündeki mutluluk dikkatlerden kaçmadı. Ekipler, alıkonulan ve sağlık durumu iyi olan kadını polis merkezine götürdü.

Yeni eşi de olay yerinde geldi
Eşinin alıkonulduğundan habersiz olan R.Y'nin, saatlerce R.S.'ye ulaşma çabası sonuçsuz kaldı. R.S.'nin ısrarla çalan telefonunu açmasıyla durumdan haberdar olan R.Y. de olay yerine geldi. Kilitli kaldığı işyerinden kurtarıldıktan sonra İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) sorularına cevap veren Raziye Saruhan, “R.Y. ile birlikteliğim olduğu için boşandık. Beni eski eşimden kurtarmaya çalışıyordu kendince. Eşim R.Y. kendisi beni aradı” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir