banner609

Ali Atlı: “Babadağ sizi çağırıyor”

İstanbul’da düzenlenen Yerel Yönetimler ve Turizm Zirvesi’ne katılan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, zirvenin Babadağ'ın turizm vizyonu için önemli bir adım olduğunu belirtti.

Babadağ 19.12.2019, 16:24 Kahraman Kahraman
Ali Atlı: “Babadağ sizi çağırıyor”
banner930

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul’da düzenlenen Yerel Yönetimler ve Turizm Zirvesi’ne Denizli’den Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi ve Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik de katıldı. Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, turizm işletmecileri ile yerel yönetimler arasında diyaloğun arttırılması, kentlerin turizm potansiyellerini geliştirilmesi ve sektördeki sorunları görünür kılınmasının amaçlandığı zirveye katılmanın Babadağ'ın turizm vizyonu için önemli bir adım olduğunu belirtti.

“BABADAĞ’I BİR TURİZM ŞEHRİ HALİNE GETİRECEĞİZ”

Başkan Atlı, “31 Mart öncesinde ortaya koyduğumuz ve seçimlerin adından uygulamaya başladığımız vizyonun temel unsuru Babadağ’ı bir turizm şehri haline getirmektir. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalarımıza büyük katkı koyacağına inandığımız bu çalıştaya, Babadağımıza daha fazla değer katmak, vizyonumuzu genişletmek ve nihai hedefimiz turizm kenti Babadağ hayalimize ulaşmak için katıldık. Katılımcılardan aldığımız fikir ve öneriler ile yeni yılda çalışmalarımızı daha da hızlandırarak hedefimize ulaşmayı planlıyoruz. Yola çıkarken de söylediğimiz gibi doğa ile iç içe bir yaşam, eşsiz tatlar, tertemiz bir hava ve yüzlerce yıllık bir kültür mirasını tek bir adreste toplayan Babadağ sizi çağırıyor” diyerek bütün katılımcıları Babadağ’a davet etti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir