banner610

banner609

Babadağ Belediyesi’nden 65 Yaş Üstü Vatandaşlara Gıda Yardımı

Babadağ Belediyesi korona virüs dolayısıyla evinden çıkamayan vatandaşlara gıda desteği yaptı. Sosyal belediyecilik anlayışını sürdüren Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı “Birlik ve beraberlik ölümden gayrı her şeyi yener” ifadelerini kullandı.

Babadağ 01.04.2020, 17:58 Kahraman Kahraman
Babadağ Belediyesi’nden 65 Yaş Üstü Vatandaşlara Gıda Yardımı
banner930
banner931

Denizli’nin Babadağ ilçesinde korona virüs tedbirleri arttırıldı. Belediye 65 yaş ve üzeri vatandaşlar için gıda takviyesini evlere ulaştırdı. Belediye Başkanı Ali Atlı’nın talimatı ile ilçe merkezinde ve köylerde bulunan vatandaşlara gıda kolileri belediye personelleri tarafından tek tek götürüldü.

Belediye personelleri önlemlerini arttırarak ulaştığı evlerde vatandaşları korona virüsten korunma yolları hakkında bilgilendirdi. Belediye Başkanı Ali Atlı konuyla ilgili “Vatandaşlarımızın evlerinde kalmaları için market alışverişlerini bizler yaptı. Bir çok gıda yardımı kolilerini vatandaşlarımızın evine ücretsiz gönderiyoruz. Babadağ’ın korona virüsten korunması için çalışıyoruz. Birlikte mücadele edersek ve korunma yollarını hep birlikte uygularsak, bu virüsü yeneceğiz. Birlik ve beraberlik ölümden gayrı her şeyi yener, önemli olan hep birlikte olmak ve tedbirlere harfi harfine uymak. Bir kere daha vatandaşlarımızın evlerinde kalmaları gerektiğini yineliyorum” dedi.

İlçede önlemleri üst seviyelere çıkaran Başkan Atlı “İlk günden beri tedbirlerimizi harfi harfine uyguluyoruz ve vatandaşlarımızı yalnız hissettirmemeye çalışıyoruz. Hiçbir şey bizlerin sağlığından önemli değildir. Hiçbir vatandaşımız da yalnız değildir. Ben ve ekibim tam destek vatandaşlarımızın hizmetine hazırız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir