Teoman Sancar’dan Ali Atlı’ya ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Babadağ 24.04.2019, 15:41
Teoman Sancar’dan Ali Atlı’ya ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti
banner858

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Atlı, “Bölgemizi kalkındırmak ve büyütmek adına her alanda maksimum seviyede başarıyı hedefliyoruz. Parti örgütlerimiz öncülüğünde bizlerde Denizli’nin en önemli ilçe belediyelerinden biri olma özelliğimizden dolayı istişare içerisinde, ele ele gönül gönüle olarak, özveri ve fedakârlıkla işlerimizi yürüterek gelişim ve büyüme süreci için yapılması gereken ne varsa onu yapmaya gayret edeceğiz” ifadesini kullandı.

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’ya yeni görevinde başarılar dileyen CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar ise, “Belediye başkanlarımızın milletimizden aldığı bu sorumluluğu yerine getirme noktasında elinden gelen gayreti, çabayı göstereceğinden en ufak şüphem yok. Denizlimize karşı sorumluluğumuz ve hükümlülüğümüz ağır ve büyüktür. Bizler takım halinde, gerek Merkezefendi gerek diğer ilçe belediye başkanlarımızla birlikte Denizli ve ilçelerimizi mazisine layık istikbale hazırlama noktasında el birliği ile bir takım oyunu içerisinde ileriye taşıma gayreti ve çabası içerisinde olacağız” şeklinde konuştu. Ziyarete Babadağ İlçe Başkanı Mehmet Altınöz, belediye meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri de katıldı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir