banner610

banner609

02.07.2018, 12:49

Bitmediniz Bir Türlü!

Hiç şüphemiz yok; hayvanlar ve çocuklar dünyanın en masum varlıkları. Peki, ya insan dediğimiz vahşi canavarlar; nasıl bu kadar acımasız olabiliyorlar? Nasıl bir hayvanın, çocuğun canını yakabiliyorlar. İnsan kendisine zarar veren bir canlıyı bile affedebilirken hiç suçu olmayan bir canlının gözlerinin içine baka baka nasıl zarar verebiliyorlar. Bir köpeğe, kediye tecavüz edip kuyruğunu ve patilerini kesip hatta öldürebiliyorlar. Peki ya çocuklarımız, meleklerimiz… O pis ellerinizle, tertemiz bir meleğe nasıl dokunabildiniz? Düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. İçimdeki sessiz çığlığı bastıramıyorum. Sizin gibileri düşündüğümde midem bulanıyor, sizinle aynı dünyada yaşıyor olmaktan utanıyorum. Bana da insan denilmesinden tiksiniyorum.

Bir insan kötüyse kötüdür! Zarar verdiği ister hayvan olsun isterse çocuk. Yapmış olduğum araştırmalara göre şiddet ve sapkınlıklar çocuk yaşlarda yerleşiyor insanların bilinçaltına. Hep bilinçaltı diyorum ama inanın ki bilinçten daha büyük yer kaplayan bilinçaltı, çok daha önemli. Çünkü insanın tüm vahşiliği, cahilliği, acımasızlığı ve daha kontrol edemediği, toplumdan gizlemeye çalıştığı her şey orada hapsoluyor. Yani insanın kötülükleri, pisliklerini hapsettiği ilkel, vahşi dünyası işte tam da orası oluyor.

Çocuklar şiddeti ebeveynlerinden öğrenir. Ebeveynlerimize sesleniyorum, lütfen daha dikkatli olalım. Yani şiddet ve sapkınlıklar özellikle çocuk yaşlarda öğreniliyor ve bir gerçekte şu ki, böylesine sapkın zihniyetlerin ilk kurbanları önce masum hayvanlar, sonrasında ise çocuklar yani insanlar oluyor. Çünkü o sapık vahşi bir bilinçaltına sahip olduğu için insan da hayvan da onun için aynı.  Küçük meleğimiz Eylül’ümüze önce tecavüz edip sonrasında öldüren cani, daha önce de bir köpeğe aynısını yapmıştı. Hayvan sonuçta diye düşünen zihniyete sesleniyorum. İşte o sapık baktı gördü ki bir canlıya zarar verdiğinde çok da bir şey olmuyor. Sapkınlığını durduramadı o pis elleriyle bu defa Eylül’ümüzü bizden aldı. Kim bilir daha kaç köpeğin, kedinin ve çocuğun hayatını hiçe sayacak böyleleri.

Çünkü bu insanlar hasta ruhlu. Normal bir suç işleyen insanmış gibi davranıp normal ceza verilmemeli hayvanlara, zarar verenlere.  Çünkü onlar, normal insanlar değiller. Onlar ki deli diye tımarhaneye hapsedilen, borcunu ödeyemediği için hapse giren bir insanla aynı değiller.  Sayın yetkililer, lütfen bunu fark ederek öncelikle hayvan işkencecilerine gerekli cezayı ya da tedaviyi uygulayınız. Ya da önleminizi alınız. Belki o zaman çocuklarımıza kadar uzanamaz o kirli elleri.

Gerçekten yetsin artık! Bu kadar acımasız olunmamalı. Dünyanın güzelliklerini bizden çalmalarına izin vermeyin artık. Siz vahşi sapkınlar var oldukça bizler tiksiniyoruz yaşamaktan. Çekin pis ellerinizi! Bitmediniz bir türlü, bitin artık!

Yorumlar (0)
banner939
banner945
Günün Anketi Tümü
Pandemi Süreci Sizce Nasıl Yönetiliyor?
Pandemi Süreci Sizce Nasıl Yönetiliyor?
sanalbasin.com üyesidir