banner610

banner609

Buldan Belediyesi Whats App Hattı Oluşturuldu

Yatırım ve hizmetlerinde vatandaş memnuniyetini her zaman ön planda tutan Buldan Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek için Whatsapp hizmet hattını oluşturdu.

Buldan 26.07.2019, 14:30
Buldan Belediyesi Whats App Hattı Oluşturuldu
banner858
banner931

Vatandaşlar bundan böyle Buldan Belediyesi ile ilgili istek, talep ve şikâyetlerini 0 554 748 88 49 numaralı telefon hattını kullanarak Whatsapp kanalıyla iletebilecek. Vatandaşların gerek yazarak, gerek fotoğraf veya video göndererek direkt olarak yetkililere ulaştıracağı istek, talep ve şikâyetleri, ilgili birimlere aktarılarak, değerlendirilmeye alınması sağlanacak.

Buldan’a “Daha iyi ve hızlı hizmet için”, “Daha hızlı ve daha kolay ulaşım” sloganlarıyla oluşturulan Whatsapp ihbar hattının afiş ve sticker gibi tanıtım materyalleri ile vatandaşlara duyurulduğunu belirten Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  “İlçemizin gelişiminde ve değişiminde halkımızın da katılımını sağlamak ve desteğini alabilmek amacıyla böyle bir proje başlattık.  0 554 748 88 49 numaralı Whatsaap hattı ile vatandaşlarımızla daha hızlı ve daha kolay ulaşım sağlayabileceğiz. Vatandaşlarımız 7/24 istek, talep ve şikayetlerini online olarak bizlere iletebilecek. Vatandaşlarımızdan gelen şikayet ve talepler direkt olarak ilgili birime ulaştırılarak değerlendirilerek en kısa zamanda çözüme ulaştırılacak ” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir