Buldan Belediyesi’nden Mehmetçiğe Destek

İlçe Jandarma Komutanlığı binasının dış cephesini ve iç boyasını gerçekleştirerek fiziki şartlarını iyileştiren Buldan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, otopark ile bahçesine beton dökerek yeniden düzenledi. Başkan Şevik, güvenliğimizi sağlayan jandarma kolluk kuvvetleri ile emniyet mensuplarına ne yapsak azdır dedi.

Buldan 15.03.2021, 12:37
Buldan Belediyesi’nden Mehmetçiğe Destek
banner858

Buldan Belediyesi, kamu kurum ve kuruluşlarına çevre temizliğinden fiziki şartlarının iyileştirilmesine kadar her alanda destek vermeye devam ediyor. Tüm kurum ve kuruluşların çevre düzenlemesi, asfalt yama işlemleri, temizlik faaliyetleri, alt yapı çalışmalarını gerçekleştirerek destek olan Buldan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Jandarma Komutanlığı binasının tadilatını gerçekleştirdi. Komutanlık Binası’nın dış cephe ve iç boyasını yenileyen Belediye Ekipleri,  çevre düzenlemesi ile otopark alanını da beton dökerek daha kullanışlı hale getirdi.

İlçede, emniyet ve asayişin sağlanmasında özverili çalışmalarını sürdüren Emniyet Güçleri ile Jandarma Komutanlığına teşekkür eden Başkan Şevik, “Jandarma Teşkilatımız, fedakarlık ve hizmetlerde, gösterdiği gayretlerle, TürkiyeCumhuriyetinin en köklü kolluk gücüdür. Türk silahlı kuvvetlerinin halka açılan penceresi durumundaki Jandarma Teşkilatımız, ilçemizde fedakar mensuplarıyla halkımızın güvenliği için gece gündüz demeden çalışarak onurlu bir görevi yerine getirmektedir. Belediye olarak,  yanlarında olduğumuzu göstermek amacıyla, imkanlarımız doğrultusunda destek olmak istedik” dedi.  İlçe Jandarma Komutanı Bekir Cinkara ise Belediye Başkanı Mustafa Şevik’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir