Yusuf Garip, Memleketi Çivril'e Çıkarma Yaptı

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, memleketi Çivril'e yerel seçimler sonrası verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ile birlikte mahalle mahalle vatandaşlarla kucaklaşan Garip, mahallelerde kurulan iftar sofrasında hemşehrileriyle birlikte oruç açtı, dua etti. Çivril'in yeni yatırım döneminde hayata geçecek birçok projeyle ihtiyaçlarının giderilerek yeni bir çehreye kavuşacağını belirten Garip, şahsında ve MHP olarak da gereken tüm desteği Çivril'e vereceklerini söyledi.

Çivril 27.05.2019, 11:35
Yusuf Garip, Memleketi Çivril'e Çıkarma Yaptı
banner930

31 Mart Yerel Seçimleri sonrası Çivril'de Cumhur İttifakı adayı Niyazi Vural, vatandaşın büyük desteğini alarak başkan seçilmişti. Çivrilli olan Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip'te seçim çalışmalarında sahada çalışmış ve ittifak için vatandaşlardan destek istemişti. Yusuf Garip'te seçimler sonrası görevine başlayan Vural ile birlikte Çivril'de mahalle mahalle ziyaretlerde bulunarak, tarlada, kahvehanede, sokakta Çivril halkıyla tokalaşıp desteklerinden dolayı teşekkür etti. Vatandaşlarla kucaklaşan ve hemşehriyleriyle hasret gideren Garip, bir günde Beydilli, Yeniköy, Yuvaköy ve Işıklı olmak üzere 4 mahallede kurulan iftar sofralarında vatandaşlarla birlikte oruç açtı, sohbetlerde bulunup Çivril'in gelecek vizyonuna yönelik öngörülerini paylaştı. 

"ÇİVRİL'İN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK"

Evi olan Çivril'de olmaktan duyduğu huzuru ve mutluluğu paylaşan Yusuf Garip, "Çivril Denizlimizin en büyük ilçelerinden birisi. Meyvecilik, sebzecilik, hayvancılık, balıkçılık, doğal güzellikleri ve tarihiyle, dinamik yapısını koruyan bir ilçe. Üreten bir şehir Çivril. Yerel seçim sürecinde yine ilçemizde halkımızdan Çivrilimizin geleceği için Cumhur İttifakına destek istedik. Halkımızın teveccühü ile de ciddi bir destek aldık. İttifak adayımız Niyazi Vural bey, Çivril'in geleceği için hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan bir çok projeyi hayata geçirdiğinde inşallah Çivrilimizin güzelliğine güzellik katılacak. Var olan ihtiyaçları giderilecek. MHP olarak, şahsım olarak bizde bu süreçte elimizden gelen desteği Çivrilimiz için vereceğiz. Yerel seçimler sonrası hemşehrilerimle hasret gidermek ve bizlere gösterdikleri güven ve destek dolayı bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik. Halkımızla bir kez daha kucaklaştık, bizlere yönelik teveccühlerinden dolayı teşekkür ettik. Bir günde 4 mahallemizde kurulan iftar sofralarına yetişerek, birlikte oruç açtık, dua ettik. halkımızın taleplerini ve isteklerini bir kez daha dinleme fırsatı bulduk. İnşallah yatırımlarla Çivrilimiz hak ettiği her şeye bu dönem içinde kavuşmuş olacak. Bir kez daha Çivril Belediye Başkanımız Niyazi Vural'a ve hemşehrilerimize bizlere gösterdikleri sıcak ilgi ve teveccühten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir