banner610

banner609

Avrupa Judo Kupası’nda Büyükşehir Rüzgarı

Antalya’da düzenlenen Uluslararası Ümitler Avrupa Judo Kupası’nda Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Ayşe Naz Özdemir ve Reyhan Oğuz, Denizli’yi bronz madalya ile gururlandırdı.

Avrupa Judo Kupası’nda Büyükşehir Rüzgarı
banner930
banner931

29 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen Uluslararası Ümitler Avrupa Judo Kupası sona erdi. Nazım ve Natık Canca anısına geleneksel yapılan organizasyona, Türkiye’nin yanı sıra 16 ülkeden 171’i kadın 515 sporcunun katılırken, Denizli Büyükşehir Belediyespor kupaya damgasını vurdu. Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü Judo Takımı sporcuları Ayşe Naz Özdemir bayanlar 40 kg klasmanında, Reyhan Oğuz ise bayanlar 52 kg klasmanında Avrupa 3. Olmayı hak kazanarak bronz madalya almaya hak kazandı.   

Bir başarıda Okçuluktan geldi

Öte yandan 27 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından Samsun’da düzenlenen Ases Minikler Salon Kupası’nda Denizli Büyükşehir Belediyespor sporcusu Halil Uz 9-10 yaş Klasik Yay Erkekler kategorisinde 92 sporcu arasında 3. olarak bronz madalyayı almaya hak kazandı.

Başkan Osman Zolan’dan tebrik

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Antalya ve Samsun’da Denizli’yi ve Türkiye'yi temsil eden sporcuları kutlayarak, “Ay yıldızlı bayrağımızı en iyi şekilde temsil ederek bizleri gururlandıran sporcularımız Halil Uz, Ayşe Naz Özdemir ve Reyhan Oğuz’a yürek dolusu teşekkürlerimi iletiyorum. Denizlimiz örnek tesisleri ile başarılı sporcular yetiştirmeye devam edecek” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir