banner610

banner609

Yaz Buluşmaları Devam Ediyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi'nin düzenlediği Yaz Buluşması programında bir araya gelen kadın ve çocuklar öğrenme ve eğlenme fırsatı buluyor.

Yaz Buluşmaları Devam Ediyor
banner930
banner931

Denizlililerin sosyal ve kültürel alanda fark yaratması için birçok proje hayata geçiren Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, Yaz Buluşması adlı programını devam ettiriyor. Kadın ve çocukların ağırlandığı program Denizli Büyükşehir Belediyesi Cankurtaran Kamp Alanı'nda düzenlendi. Programa, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen, Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak ile kadınlar ve çocuklar katıldı. Etkinlikte, değerler eğitimi, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından yangın, yangından korunma ve kurtarma, İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince ilkyardım eğitimi gibi konu başlıklarında katılımcılara bilgi paylaşımı gerçekleştirildi.

Eğlendirirken Öğretiyor

Oldukça verimli ve eğlenceli geçen eğitimlerin yanında Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün gelecek nesillere suyun önemini aktarmak için hayata geçirdiği "Minik minik ellerim susuz büyümez düşlerim" projesi kapsamında suyun hayatımızdaki önemi, su tasarrufu; “Damla” ile “Deniz” karakterlerinin yer aldığı tiyatro oyunu ve dans gösterileri ile kadın ve çocuklara anlatıldı. Programın oldukça verimli geçtiğini ifade eden katılımcılar ise program için Denizli Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir