banner609

Taraftardan Kongre Kararına Tepki

Süper Lig'den TFF 1'inci Lig'e düşen Denizlispor'da taraftarlar, genel kurul tarihini çok geç buldukları için yönetime isyan etti.

Denizli Spor 07.07.2021, 16:21 Kahraman Kahraman
Taraftardan Kongre Kararına Tepki
banner930

Süper Lig'den TFF 1'inci Lig'e ağır borç yükü ve transfer yasağıyla düştükten sonra kadrosu dağılan, 16 Haziran'daki kongrede başkan adayı bulamayınca da belirsizliğe gömülen Denizlispor'da mevcut yönetim, 26 Temmuz ve 3 Ağustos tarihlerinde olağanüstü genel kurul kararı alırken, bu tarihi çok geç bulan taraftarlar adeta isyan bayrağı açtı.

UĞUR AKKUŞ’UN ADI GEÇİYOR

Ligde yeni sezonun 13 Ağustos'ta başlayacağını belirten yeşil-siyahlı taraftarlar, kulübün içinde bulunduğu durumlar göz önüne alındığında genel kurul ağustos ayı başında düzenlenirse çok geç kalınacağını sosyal medyada dile getirdi. Başkan Ali Çetin ve mevcut yönetimin daha önce görev sürelerinin dolduğunu açıkladığı yeşil-siyahlılarda başkanlık için adı geçen isimler arasına iş insanı Uğur Akkuş da eklenirken, camiada kongreye kadar nasıl bir yol izleneceği veya seçimde bu kez aday bulunup bulunamayacağı belirsizliğini koruyor.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir