Enflasyonla Mücadele Kampanyasına YENİMEDYADER’den Topyekûn Destek!

Denizli’deki saygın internet gazetelerinin çatı örgütü Yeni Medya Yayıncıları Derneği (YENİMEDYADER) Enflasyonla Topyekûn Mücadele kampanyası kapsamında Denizli Ticaret Odası (DTO) üyelerine, indirimleri oranında indirim yapacak, kampanyaları herkes duyacak. Konuya ilişkin, iki kurum arasında protokol imzalandı.

DENİZLİ HABERLERİ 15.11.2018, 16:43
Enflasyonla Mücadele Kampanyasına YENİMEDYADER’den Topyekûn Destek!
banner858

Türkiye’nin 2019-21 yılları arasını kapsayan Yeni Ekonomik Programda yer alan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) başlattığı ve desteğin her geçen gün arttığı Enflasyonla Topyekûn Mücadele kampanyasına Denizli’nin internet gazeteleri de destek verdi.

DTO VE YENİMEDYADER İLKİ BAŞARACAK

Denizli’nin saygın internet gazetelerini bir çatı altında toplayan Yeni Medya Yayıncıları Derneği (YENİMEDYADER)  ile Denizli’nin en büyük ekonomik sivil toplum kuruluşu Denizli Ticaret Odası (DTO)  arasında protokol imzalanarak Denizli’de ve hatta Türkiye’de bir ilk yaşandı.

PROTOKOL İMZALANDI

YENİMEDYDER’in DTO üyelerine özel uygulamasına yönelik protokol, Ticaret Odası toplantı salonunda Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Yeni Medya Yayıncıları Derneği Başkanı Sedat Kurt arasında imzalandı. Törene; Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ile YENİMEDYADER’e üye 14 internet gazetesinden temsilci katıldı.

MİLYONLARCA OKUYUCUYA ULAŞMA İMKANI

DTO ve YENİMEDYADER arasında imzalanan protokolle, Enflasyonla Topyekûn Mücadele kampanyasına destek verilecek. Protokol kapsamında YENİMEDYADER’e üye bulunan ve her ay milyonlarca okuyucuya ulaşan 14 internet gazetesi, kampanyaya destek veren Denizli Ticaret Odası üyelerine ayrıcalık tanıyacak.

YENİMEDYADER’in üyesi 14 gazete, DTO üyelerine, KAMPANYA REKLAMLARI’NDA, kampanyaya verdikleri destek oranında indirim yapacak. Sadece; Enflasyonla Topyekûn Mücadele kampanyasına özel hazırlanacak görselleri milyonlarca okuruna ulaştıracak olan YENİMEDYADER, kampanyaya yüzde 10’la katılacak DTO üyesine yüzde 10, yüzde 50 ile destek verenlere de yüzde 50 indirim desteği verecek. Yani; ne kadar indirim yapılırsa, o kadar indirimden faydalanılacak.

KURT, “ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMALIYIZ”

Protokol töreninde konuşan YENİMEDYADER Başkanı Sedat Kurt, “Kentimizin ekonomik dinamikleri, ilk gününden bu yana bu kampanyayı destekliyor. Ancak doğrudan tüketiciye ulaşmak için reklam kaçınılmaz bir gereç… Biz de üzerimize düşeni yapıp, elimizi taşın altına koyarak,firma sahibinin yaptığı indirim oranında kendilerine indirim yapacak ve Denizlililerin birinci haber kaynağı olan internet gazetelerimizde bu kampanyaların duyurulmasına yardımcı olacağız. Ve bu uygulamamız, Enflasyonla Topyekûn Mücadele kampanyası sürdüğü sürece devam edecek. Bu işbirliğinin kentimiz ticari hayatına ivme kazandıracağına inanıyorum” dedi.

DTO BAŞKANI ERDOĞAN’DAN YENİMEDYADER’E TEŞEKKÜR

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, protokolün Türkiye’ye örnek nitelikte olduğunu ifade ederek, “Türkiye'de örnek olabilecek önemli bir konu için buradayız. TOBB tarafından başlatılan enflasyonla mücadelede Denizli 140’a yakın firmanın katılımıyla öncü bir şehir oldu. YENİMEDYADER’in bu yaklaşımı bizi çok mutlu etti. Türkiye’de enflasyonla mücadele kapsamında medya anlamında ilk adımı Denizli attı. Enflasyonla mücadele konusunda ‘Bende katkı verme yarışında olacağım’ diyen YENİMEDYADER üyelerine teşekkür ediyorum. Protokolün hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir