Gazeteci Say 2. Kitabını Yayınladı

Denizli’de gazeteci Sevim Say, ikinci kitabı Estikçe’nin tanıtımını yaptı. Say, daha sonra imza günü düzenledi. Kitabını kendi imkanlarıyla bastırdığını belirten Say, “Ana gibi yar” ismiyle piyasaya süreceği üçüncü kitabının hazırlıklarının sürdüğünü söyledi.

DENİZLİ HABERLERİ 24.11.2018, 16:58
Gazeteci Say 2. Kitabını Yayınladı
banner930

Denizlili gazeteci Sevim Say, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlediği basın toplantısında yeni kitabı Estikçe’yi tanıttı. Yazdığı ikinci kitap olan Estikçe’yi anlatan gazeteci Say, 144 sayfalık kitabın dörtlüklerden oluştuğunu ve toplam 400 adet basıldığını belirtti.

Kendini yalnız bırakmayan basın mensubu arkadaşlarına teşekkür eden Say, “Eskiden ben hiç birikim yapamam zengin olamam diye düşünüyorum. Ama şimdi öyle düşünmüyorum çok güzel dostlar biriktirmişim. İlk kitabım olan ve haber anılarımın yer aldığı Ben haberdeyken kitabını geçen yıl yazmıştım. Senelerdir aklıma estikçe, yolda yürürken klavye başındayken bazen cümleler beynimden dudaklarıma dökülür. Bunları hep not ederim. Estikçe kitabı da işte böyle dörtlüklerden oluşuyor. Kitabı tamamen kendi imkanlarımla bastım. 400 adet bastırdım. Beğenilirse devamı gelecek” dedi. Say ayrıca, anne temalı ‘Ana gibi yar’ isimli bir kitap daha çıkaracağını ve yazım aşamasının sürdüğünü ifade etti. 

Toplantıda konuşan Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı da gazeteciliğin zor bir meslek olduğunu dile getirerek, “Meslektaşımızın ikinci kitabı için buradayız. Arkadaşlarımız toplumu bilgilendirmek içi gece gündüz çalışıyor. Bazı arkadaşlarımız boş zamanlarında sanatsal faaliyetlere de yöneliyor. Sevim Say da bunlardan birisi. Kendisini kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu. Gazeteci Say daha sonra imza günü düzenledi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir