Zeybekci İzmir'e Göz Kırptı

Ak Parti’den İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olacağı iddiaları ortaya atılan eski Ekonomi Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekili Nihat Zeybekci’den ilk yanıt geldi. Zeybekci, İzmir iddialarına ilişkin, “Kim istemez ki” dedi.

DENİZLİ HABERLERİ 22.11.2018, 13:19
Zeybekci İzmir'e Göz Kırptı
banner930

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekili Nihat Zeybekci, İzmir’de düzenlenen Ege Ekonomik Forum’a katıldı. Zeybekci, AK Parti'den İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterileceği iddialarına cevap verdi. Henüz netlik kazanan bir durumun olmadığını belirten Zeybekci, “Şimdilik kesinleşen bir durum yok. Gelişen süreç neyi gösterecek bekleyip göreceğiz. Ancak Cumhurbaşkanımızın ve partimizin bu konuda bizden istediği olursa seve seve yaparız. Hizmetkar belediyeciliği de İzmir’e getirmek için son gayretimize kadar, enerjimizin sonuna kadar çalışacağımızı da bilmenizi isterim”  dedi.

İZMİR EN GÜZEL ŞEHİR”

İzmir’in Anadolu’nun en güzel kenti olduğunu belirten Zeybekci  “İnşallah hep beraber bunu Cumartesi göreceğiz. Bütün dilek ve temennim İzmir için hayırlısı, güzeli neyse o olsun. İzmir, Anadolu’nun doğuştan en güzel şehri. İzmir her şeyin en güzelini hak ediyor. İzmir’in geleceğini inşa etme adına en iyi hizmetkar kim olacaksa onun olmasını temenni ediyorum. İzmir mahallenin en güzel kızı, kim istemez. İzmir Anadolu’nun doğuştan en güzel şehri. Hayırlısı olsun inşallah” diye konuştu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir