Çözüm Koleji Bursluluk Sınavı Başvuruları Başladı

Denizli'de öğrencilerine daha iyi bir eğitim ve güvenli bir gelecek sağlamayı ana amaç edinen Denizli Çözüm Koleji, 4-5 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek bursluluk sınavına 4 ile 11’nci sınıf aralığındaki tüm öğrencileri davet etti. Geçtiğimiz yılda rekor bir katılımla bursluluk sınavını gerçekleştiren Denizli Çözüm Koleji’ne bu yıl başvurular https://oarcozumkolejleri.k12net.com/ adresinden internet üzerinden gerçekleşecek.

EĞİTİM 16.12.2019, 11:34 16.12.2019, 13:40
Çözüm Koleji Bursluluk Sınavı Başvuruları Başladı
banner930

Denizli Çözüm Koleji, Kabul ve Bursluluk Sınavı tarihini açıkladı, başvuru sürecini başlattı. Özgüvenli ve yetenekleri geliştirme hedefiyle daha iyi bir eğitim ve güvenli bir gelecek sağlamayı ana amaç edinen Denizli Çözüm Koleji'nin Kabul ve Bursluluk Sınavı;  4-5 Ocak tarihleri arasında Merkezefendi İlçesindeki kampüsünde gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yılda büyük bir ilgiyle gerçekleşen bursluluk sınavına yine bu yılda ciddi bir katılım bekleniyor.  Gerçekleşecek olan sınav, 4-5-6-7-8-9-10 ve 11. sınıf öğrencileri için geçerli olacak. Denizli Çözüm Koleji’ne bu yıl başvurular https://oarcozumkolejleri.k12net.com/ adresinden internet üzerinden gerçekleşecek.

"BİLGİNİN SEVGİYLE DAHA İYİ KAZANABİLİNECEĞİNE İNANIYORUZ"

Denizli Çözüm Koleji Kurucu Ortaklarından İsmail Kıyak, bursluluk sınavıyla ilgili yaptığı açıklamada, Denizlili öğrencileri sınava davet ederek şunları söyledi, “Denizli'deki eğitimin merkezi olan okulumuzun 4-5 Ocak tarihlerinde yapacağı kabul ve bursluluk sınavına öğrencilerimizin özellikle katılımını istiyoruz. Merkezefendi Mahallemizde bulunan ortaokul ve lise kampüsümüze geleceğin başarılı bireyleri arasında olmak isteyen tüm4-5-6-7-8-9-10 ve 11. sınıf öğrencilerimizi bekliyoruz. Çözüm Koleji Kabul ve Bursluluk Sınavı 2020-2021 Eğitim-Öğretim Dönemi için öğrenci alımlarımızın başlangıcı olacak. Gençlerimizin yaşam boyu başarılı olmalarına, kendilerini her alanda değerli hissetmelerine yönelik olarak uyguladığımız eğitim modelimizin yanı sıra; bilginin sevgiyle daha etkili bir biçimde kazanılabileceğini savunuyoruz. Kişisel ve fiziksel gelişimi birbirinden ayrı tutmadan, duygusal zekanın geliştirilmesini önemsiyoruz. Özgüveni yüksek, dünyaya saygılı, sorumluluk sahibi; en önemlisi de mutlu gençleri hayata hazırlıyoruz."

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir