banner610

banner609

Çözüm Kolejinde Ders Zili Çaldı

Denizli’nin köklü eğitim kurumlarından Denizli Çözüm Koleji, 2019-2020 Eğitim-Öğretim dönemine gerçekleştirilen törenle başladı. Eğitim-öğretim sezonunun ilk gününü coşkuyla açan Çözüm Koleji’nde öğrenciler ders başı yaptı. Çözüm Koleji Kurucu Ortağı Gökhan Aydın, yeni eğitim ve öğretim döneminin hayırlı olmasını diledi.

EĞİTİM 09.09.2019, 18:04
Çözüm Kolejinde Ders Zili Çaldı
banner858
banner931

Akademik başarıyı ve özgüvenli bireyler yetiştirmeyi vizyon haline getiren Çözüm Koleji’nin yüzlerce öğrencisi ve deneyimli öğretmen kadrosu yeni eğitim-öğretim sezonunu gerçekleşen törenle açtı. Yeni Eğitim Yılı törenine Denizli Çözüm Koleji Kurucu Ortakları Gökhan Aydın ve İsmail Kıyak, Çözüm Koleji Ortaokul Müdürü Kadriye Kıyak, Çözüm Koleji Anadolu Lisesi Müdürü Muzaffer Çeven, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Okul bahçesini dolduran öğrenciler saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından yeni dönemin ilk ders zilinin çalmasıyla sınıflara akın etti. Öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile öne çıkan Denizli Çözüm Koleji, ‘Yıldızlaşan Nesiller’ sloganıyla yeni döneme de ‘Merhaba’ dedi.

“YENİ EĞİTİM YILI HAYIRLI OLSUN”

Çözüm Koleji Kurucu Ortağı Gökhan Aydın, yeni eğitim-öğretim sezonunun Denizli’ye ve ülkeye hayırlar getirmesini istedi. Öğrencilerin hem aldıkları eğitimle akademik başarılarını arttırmak hem de mutlu bireyler olarak eğitim hayatlarını sürdürmelerini sağlamak adına öğrenci merkezli bir eğitim anlayışını benimsediklerini belirten Aydın, “Çözüm Koleji olarak 2019-2020 eğitim sezonunu hayırlısıyla açtık. İlk günden itibaren işimizi sıkı tutarak öğrencilerimizi akademik olarak daha üst seviyelere çıkarmak istiyoruz. Ayrıca güçlü Türkiye’nin yarınları olan öğrencilerimizi mutlu, özgüvenli ve kültürlü bireyler olarak yetiştirmek amacıyla bir eğitim modeli uyguluyoruz. Öğrencilerimizin yarınlarını en güzel şekliyle tasarlamak ve biçimlendirmek için deneyimli akademik kadromuz çalışmaya devam ediyor. Yeni eğitim ve öğretim yılının ilk gününde öğrencilerimizin olduğu gibi bizde heyecanlıyız. Yeni eğitim yılı öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve ülkemize hayırlar getirsin” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir