Denizli Çözüm Kolejinde Karne Heyecanı

Denizli Çözüm Kolejinde eğitim yılının ilk yarısını tamamlayan öğrenciler düzenlenen törenle karnelerini aldı. Sömestri döneminde çeşitli yarışma ve turnuvalarda derece elde öğrencilere de sertifikaları verildi. Çözüm Koleji Kurucu Ortaklarından İsmail Kıyak, öğrencilere bol bol dinlemelerini tavsiye ederek, kitap okumayı ihmal etmemelerini önerdi.

EĞİTİM 17.01.2020, 18:06
Denizli Çözüm Kolejinde Karne Heyecanı
banner930

Türkiye genelinde milyonlarca öğrenci bugün karnelerini aldı. Denizli'nin köklü eğitim kurumlarından Denizli Çözüm Kolejinde de karne heyacanı yaşandı. Düzenlenen törenle öğrenciler karnelerine kavuştu. Karnelerini alan öğrenciler öğretmenleriyle hatıra fotoğrafı çekildi. 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk dönemini akademik, sportif, sosyal, kültürel ve sanatsal alanlarda başarılarla geride bırakan Çözüm Koleji öğrencileri sömestr tatiline karnelerini alarak girdi.

YARIŞMALARDA DERECEYE GİRENLERE SERTİFİKA VERİLDİ

Dönem boyunca okul çapında düzenlenen çeşitli yarışma ve turnuvalarda dereceye giren öğrencilere başarı sertifikaları verildi. Satrançta birinci olan Mehmet Can Çalışkan, ikinci Elif Güngör, üçüncü Furkan Çalışkan ve Melik Mutlutürk'e başarı sertifikaları verildi. Ayrıca düzenlenen Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren birinci  Emin Eviyakınoğlu, ikinci Elif Erdem, üçüncü Feride Yalçın Yıldızaslan’a Kadraj derecesinde Deren Şen'e başarı ödülleri verildi.

“KİTAP OKUMAYI İHMAL ETMEYİN”

2019-2020 Eğitim-Öğretim döneminin ilk dönemini yoğun geçirdiklerini dile getiren Denizli Çözüm Koleji Kurucu Ortaklarından İsmail Kıyak, öğrencilere bol bol dinlemelerini tavsiye etti. Kıyak, "Gerek eğitim olarak gerekse de kültürel, sportif faaliyetlerle yoğun bir dönemi geride bıraktık. Artık öğrencilerimiz için bir nefes alma dönemi. Kendilerine bol bol dinlenmelerini ve dönemin stresini atmalarını öneriyorum. Ancak, rehavete kapılıp kitap okumayı ihmal etmemelerini özellikle tavsiye ediyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (1)
Hasan 2 yıl önce
Karneyi bir çözüm mü dağıtıyor hayret
sanalbasin.com üyesidir