Denizli Çözüm Kurs Merkezinden Ödüllü Deneme Sınavı

Denizli Çözüm Kurs Merkezi, ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilere yönelik ücretsiz online ‘Başarıya Ödül Ön Hazırlık Sınavı’ yapacak. 16 ve 17 Ocak’ta gerçekleşecek ödüllü sınavda öğrenciler hem varsa konu eksikliklerini görecek hem de seviyelerini ölçme fırsatı bulacak.

EĞİTİM 12.01.2021, 07:58
Denizli Çözüm Kurs Merkezinden Ödüllü Deneme Sınavı
banner930

Denizli'de 2004 yılından bu güne eğitim hayatına önemli katkılar sunan Çözüm Kurs Merkezi, pandemi nedeniyle yüz yüze eğitime ara verildiği bu dönemde de öğrencilerin eğitim hayatına iz bırakmaya devam ediyor. Çözüm Kurs Merkezi, öğrencilere büyük avantajlar sunan bursluluk sınavı öncesi ücretsiz online ‘Başarıya Ödül Ön Hazırlık Sınavı’ düzenliyor. Başarıya Ödül Ön Hazırlık Sınavı ortaokul 5,6,7 ve 8’inci sınıf öğrenciler için 16 Ocak’ta, lise 9, 10,11 ve 12’inci sınıf öğrencilerine 17 Ocak’ta gerçekleştirilecek. Başvurular, https://cozumkursmerkezi.com/ internet sayfası üzerinden yapılabilecek.

ÖĞRENCİLERE DAVET

Denizli Çözüm Kurs Merkezi Kurucu Ortağı Gökhan Aydın, tüm öğrencileri sınava davet ederek, “Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle öğrencilerimiz, gençlerimiz yüz yüze eğitimden uzak kaldı. Öğretmenler başta olmak üzere herkes öğrenciler için eğitim açığını kapatmak amacıyla çaba harcıyor. Tüm öğrencilerimizi sınava davet ediyorum. Velilerimiz ya da öğrencilerimiz herhangi bir konuda bizlere danışabilirler. Gerek kişisel gelişimleri, gerekse eğitimleri konusunda yardıma açığız. Sınava kayıt için https://cozumkursmerkezi.com/ adresinden kolayca başvuru yapabileceksiniz. Sınava katılan her öğrencimize yüzde 10 indirimli kayıt fırsatı sunacağız. Herhangi bir teknik aksaklık yaşanır veya soruların olursa öğrencilerimiz, velilerimiz 0 258 263 99 66 nolu telefonu arayabilirsiniz.”

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir