"Eğitimde Değerler Projesi" Kapsamında Öğrencilerden Ziyaret

Serinhisar Hakkı Gökçetin Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri "Eğitimde Değerler Projesi" kapsamında Acıpayam Belediyesi Sevgi El Şubesini ziyaret etti.

EĞİTİM 28.12.2017, 14:25 03.07.2019, 13:13
"Eğitimde Değerler Projesi" Kapsamında Öğrencilerden Ziyaret
banner858

Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışman Rabia Kabayuka, Matematik öğretmen Murat Geman öncülüğünde 29 kişiden oluşan öğrenci grubu Acıpayam Belediyesi Sevgi Eli Şubesini ziyarette bulundu. Amaçlarının kötülüklerin kol gezdiği dünyada öğrencilere yardım edebileceği kurumlar ve derneklerle ilgili rehberlik etmek, yardım etme duygusunun paha biçilmez bir değer olduğu göstermek amacıyla Acıpayam Belediye Başkanlığı ve Acıpayam Belediyesi Sevgi El Şubesini ziyaret ettiklerini ifade eden Serinhisar Hakkı Gökçetin Çok Programlı Anadolu Lisesi Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışman Rabia Kabayuka, sıcak karşılamaları bizlere vermiş olduklarını bilgilerden dolayı Belediye Başkan Vekil Şükrü Yalçın ve Acıpayam Belediyesi Sevgi El Şube Başkanı Nurten Elçin’e teşekkür ediyorum” dedi. Serinhisar Hakkı Gökçetin Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrenciler ziyaret sonunda getirdikleri giysi ve eşyaları Sevgi Eli’ne teslim ettiler.

BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİLER

Buradaki ziyaretin ardından Serinhisar Hakkı Gökçetin Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrenciler, Belediye Başkan Vekili Şükrü Yalçın'ı ziyaret etti. Öğretmen ve öğrencilerin yapmış oldukları bu projeden dolayı kendilerini tebrik eden Belediye Başkan Vekili Şükrü Yalçın, Serinhisar Hakkı Gökçetin Çok Programlı Anadolu Lisesi Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışman Rabia Kabayuka, Matematik öğretmen Murat Geman ve öğrencilere "Beyaz Zambaklar Ülkesinde ve İdeal Öğretmen" kitaplarını armağan etti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir