GÜÇLÜ ADIMLAR SAĞLAM ÇÖZÜMLER PROJESİ EĞİTİMİ BAŞLADI

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile GEKA arasında imzalanan “Güçlü Adımlar-Sağlam Çözümler” projesi kapsamındaki eğitimler başladı.

EĞİTİM 24.10.2017, 11:20 02.07.2019, 12:42
GÜÇLÜ ADIMLAR SAĞLAM ÇÖZÜMLER PROJESİ EĞİTİMİ BAŞLADI
banner930

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, GEKA Teknik Destek Programı kapsamında kabul edilen “Güçlü Adımlar – Sağlam Çözümler” adlı proje ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminde görev yapmakta olan personel “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” alıyor.

Eğitim programının açılışına katılan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi ile Ar-Ge birimi; sorun, paydaş, hedef ve stratejilerin belirlenmesi, mantıksal çerçevenin hazırlanması, faaliyet planı ve bütçenin hazırlanması ve projenin sonlandırılması gibi proje yönetimini oluşturan ana unsurlar hakkında yetkin hale gelecektir.  Ar-Ge biriminin projeler konusundaki başarısı hem Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünün kurum kalitesini arttıracak hem de maiyetindeki okullardaki yöneticilere ve öğretmenlere ilham kaynağı olacaktır. Midakademi’den Muhammed İsmail Dinçer Bey 5 gün süre ile Ar-Ge ekibi ile bir eğitim süreci geçirecek. Güzel bir süreç olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir