LGS Kayıtları Başladı!

LGS tercihlerinin başlamasıyla birlikte öğrenci ve veliler en iyi okulu tercih etmek için harekete geçti. Denizli’de eğitimin öncü kuruluşları arasında yer alan MATEMA Anadolu Lisesi, başarılı öğrencileri verdiği burslarla ödüllendiriyor.

EĞİTİM 12.08.2020, 11:34
LGS Kayıtları Başladı!
banner930

Denizli’de birebir eğitimin kapılarını açan MATEMA Anadolu Lisesi Kampüsü, Türkiye’nin gözde üniversitelerine sayısız öğrenci göndermeyi başardı.

YÜZDE 100’LÜK BURS İMKANI

LGS tercih dönemiyle beraber kayıtların da başladığını hatırlatan Kampüs Müdürü Ebru Gökçe Çalışkan, “MATEMA Anadolu Lisesi olarak LGS’ye katılan öğrencilerimizin başarılarını ödüllendiriyoruz. Yüzde 1’lik dilime yüzde 100, yüzde 2’lik dilime yüzde 75, yüzde 3’lük dilime yüzde 50 ve yüzde 4’lük dilime yüzde 25 burs vererek öğrencilerimizin ve velilerimizin yanındayız” dedi.

VELİLERE UYARI!

Çalışkan, kayıt döneminde ailelerin ve öğrencilerin dikkat etmesi gereken en önemli hususun evlerine yakın okullar olmaması gerektiğini, asıl önemli olanın kaliteli ve nitelikli eğitim kurumları olması gerektiğini söyledi. Çalışkan, özellikle velilerin öğrencinin isteği doğrultusunda hareket etmek ve en iyi eğitimi nasıl alacağına karar vermesi gerektiğine dikkat çekti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir