PAÜ Öğrencilerinden Anlamlı Proje

Pamukkale Üniversitesi ve Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünün iş birliği ile PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında Denizli-Merkezefendi Karahasanlı İlkokulu ve Karahasanlı Ortaokuluna kitap, kırtasiye ve spor malzemeleri bağışı projesi gerçekleştirdi.

EĞİTİM 07.01.2020, 12:18
PAÜ Öğrencilerinden Anlamlı Proje
banner930

Ders ve proje sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Çelik koordinatörlüğünde, güz dönemi boyunca farklı kurum, kuruluş ve kişilerden toplanan kitaplar, kırtasiye ve spor malzemeleri Karahasanlı İlkokulu ve Karahasanlı Ortaokuluna teslim edildi. Teslim ziyaretine, Denizli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Başgün ve Şube Müdürü Mustafa Vural da katılırken, böylesine anlamlı bir projeye desteklerinden dolayı başta Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ olmak üzere, proje yürütücüsü Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Çelik ve öğrencilere teşekkürlerini sundu.

PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi. Zekeriya Çelik konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Pamukkale Üniversitesi olarak öğretmen adaylarını toplumsal duyarlılığı artmış ve sorunlara çözümcü yaklaşımlar getiren bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflediklerini belirtirken, “Daha önce Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında ilk olarak, gönül köprüsünü batıdan doğuya yaptığımız kitap bağışı ile başlattık. Van İpekyolu ilçesi Erçek Yaşam Merkezine 14 koli kitap ve sonrasında da Denizli Cankurtaran Ortaokuluna Z-Kütüphane kazandırdık. Projemizin amacına ulaştığını düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir