Konkordato Alan 2 Firmadan Alacaklılara Çağrı

Denizli’de 1 yıl süreyle konkordato süresi alan Nisa Boyahane Bobin Boyama Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ve Sierra Tekstil Turizm Gıda İnşaat Mermer İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi için atanan komiser heyeti, firmadan alacaklı olan kişi ve kurumlara çağrıda bulundu. Alacaklıların 15 gün içinde dayanak belgeleri ve dilekçeleri ile birlikte Konkordato Komiserliğine başvurmaları istendi.

EKONOMİ 11.12.2019, 15:51
Konkordato Alan 2 Firmadan Alacaklılara Çağrı
banner858

Daha önce 3 ay süreyle geçici koruma alan Nisa Boyahane Bobin Boyama Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ve Sierra Tekstil Turizm Gıda İnşaat Mermer İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, tekrar mahkemeye başvurmuştu.  Mahkeme ise durumunu değerlendirdiği şirketlere 29.05.2019’den başlamak üzere 1 yıl ek mühlet kararı vermişti.  Daha önce denetim ve kontrol amacıyla firmaya atanan 3 komiserin görevlerine de devam kararı alınmıştı. Mahkemenin atadığı komiser heyetinden ise firmadan alacaklı olan kurum ve kişilere bir çağrı geldi.

Yayınlanan resmi ilanda, Nisa Boyahane Bobin Boyama Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ve Sierra Tekstil Turizm Gıda İnşaat Mermer İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketinden alacağı bulunanların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde alacaklarını dayanak belgeleri ve dilekçeleri ile birlikte Sırakapılar Mah. Saltak Cad. Erbay Apt. A-Blok No:84 K:2/4 Merkezefendi/Denizli adresine giderek bildirmeleri gerektiği duyuruldu. Alacaklarını bu süre içerisinde bildirmeyen alacaklıların ise Bilançoda kayıtlı olmadıkça konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri duyuruldu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir