Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu’ndan DSO’ya Ziyaret

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükcü ve beraberindeki heyet Denizli Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

EKONOMİ 02.11.2019, 14:19
Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu’ndan DSO’ya Ziyaret
banner858

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu heyeti, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Başkan Yardımcısı Selim Kasapoğlu ve Genel Sekreter Zeren Gerelioğlu tarafından ağırlandı. Denizli Sanayi Odası Başkanı Keçeci, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Başkan Keçeci, Denizli sanayisi ve Denizli’deki organize sanayi bölgeleri hakkında bilgiler verdi. Yeni kurulacak Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili de rakamları veren Keçeci, “Organize sanayi bölgesi kurmanın ne kadar zorlu ve ciddi bir süreç olduğunu yaşayıp görmüş olduk. Yakında tüzel kişilik kazanacak olan bölgemiz ile Türkiye’deki üretim alanlarına bir tane daha ekleyecek olmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Ziyarette konuşan OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, “Ülkemizin her köşesinde bulunan organize sanayi bölgelerimizin her biri, bizim için son derece kıymetli. Dolayısıyla bizim OSB camiası olarak, birlik ve beraberlik içerisinde yapacağımız her çalışma Türk sanayisinin yarınlarına hizmet edecektir. OSBÜK Yönetim Kurulu olarak, bu sorumlulukla hareket ediyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir