banner610

banner609

Pamukkale Turizme Konkordato Kararı

Denizli’nin köklü seyahat firması Pamukkale Turizm hakkında verilen 1 yıllık kesin mühletli konkordato kararına ek olarak Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi firmanın konkordato süresini 6 ay daha uzatma kararı aldı.

EKONOMİ 21.01.2020, 13:35 Kahraman Kahraman
Pamukkale Turizme Konkordato Kararı
banner930
banner931

Denizli’de daha önce iflas erteleme olarak da bilinen konkordato ilan eden firmaların bazıları tekrar mahkemeye başvuru yaparak ek süre almaya başladı. Türkiye’nin en köklü seyahat şirketleri arasında yer alan Pamukkale Turizm, girdiği mali sorunlar nedeniyle geçtiğimiz yıl yaptığı başvuru sonrası mahkemeden 1 yıllık kesin mühletli konkordato hakkı tanımıştı.Firma tekrar mahkemeye başvurarak ek konkordato süresi talep etti. Talebi değerlendiren Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi, Pamukkale Turizm Seyahat Sanayi Akaryakıt Ve Ticaret Limited Şirketinin konkordato hakkının 6 ay uzatma kararı aldı. Ek süre 23 Ocak 2020 tarihi itibariyle yürürlüğe girecek. Mahkeme, atanan komiser heyetinin görev ve yetkileri ile kesin mühlet hükümlerinin uzatma süresince aynen devamına karar verdi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (2)
İsmail AYDOĞAN 1 yıl önce
Böyle Kaliteli Firma Asla iflas Ettirilmemmeli. Gençliğimde BŞR VARAN VARDI TARTIŞMASIZ 1 NUMARAYDI SONRA ULUSOY ALDI ODA BATIK KAMİLKOÇU ALMANLAR ALMIŞ AVRUPANIN DOLMUŞ GİBİ SEYHAT EDEN FİRMASI. KALA KALA KALİTE OLARAK 1 NUMARA OLAN PAMUKKALE YE YAZIK OLUR.
Poyraz 1 yıl önce
Gerçekten çok kaliteli bir firma inşAllah batmaz yolcukluk yaptığım zamanlarda kendimi çok rahat hissediyorum keşke elazığa kadar gitseydi giderdim Allah yardımcıları olsun.her zaman tercihim olacak
sanalbasin.com üyesidir