banner609

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Güngör mesajında, “ Türk Milleti’nin varoluş iradesini kıracak hiçbir gücün olmadığının tüm dünyaya bir kez daha gösterildiği 30 Ağustos Zaferinin 99. yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu bugün bir kez daha yaşıyoruz” dedi.

GÜNDEM 30.08.2021, 08:14 Özkan Tokmak
Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
banner858

Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında, “ Türkiye Cumhuriyeti Devletine giden yolda büyük bir dönüm noktası olan bu büyük zafer, milletimizin en çaresiz zamanlarda bile en büyük güçlükleri aşabileceğinin göstergesi olarak tarih sayfalarında yerini almıştır.  Asırlardır hür yaşayan ve şanlı tarihi zaferlerle dolu milletimizin bağımsızlığına göz dikenlere karşı, yokluklara rağmen azimle, inançla, birlik ve beraberlik içinde yekvücut olarak toprağını nasıl müdafaa ettiğinin canlı bir örneği olan 30 Ağustos Zafer Bayramı ile milletimiz, vatan topraklarının asla işgal edilemeyeceğini, ezanların asla dindirilemeyeceğini, bayrağın göklerden asla indirilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya haykırmıştır” sözlerine yer verdi.

“30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI EN İÇTEN DUYGULARIMLA KUTLUYORUM”

“Aziz milletimiz hür ve bağımsız yaşama, azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir” diyerek sözlerine devam eden Başkan Güngör, “ Aziz milletimiz "Tek Millet, tek Bayrak, tek Vatan, tek Devlet” ilkesiyle, dün Çanakkale'de, İstiklal Harbinde olduğu gibi bu gün de ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelik saldırılara karşı geçmişten aldığı ilhamla, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, hür ve bağımsız yaşama, azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir. Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Hemşerilerimin ve şanlı ordumuzun, 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir