banner609

Bülent Nuri Çavuşoğlu’ndan Babalar Günü Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Babalar Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, "Anne ve Babalar ailemizin temel direkleridir. Onun için Babalıkta dünyanın en güzel duygularından birisidir" dedi.

GÜNDEM 20.06.2021, 12:41 Kahraman Kahraman
Bülent Nuri Çavuşoğlu’ndan Babalar Günü Mesajı
banner858

Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımızın, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretirken sadece çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve aile mutluluğunu sağlayabilmeyi amaçladıklarını belirten Bülent Nuri Çavuşoğlu, "Babalarımız aile kurumlarının ayakta kalması için büyük görevler üstlenmektedir. Aile kurumunun ayakta kalmasında büyük görevler üstlenen ve gösterdiği özveriyle eşine ve çocuklarına ömür boyu desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, ailesinin mutluluğunu her şeyin üstünde tutan, eşleriyle birlikte yetiştirdikleri çocuklarıyla toplumumuzun geleceğini şekillendiren tüm babalarımız bizim en değerli hazinelerimizdir" dedi.

Ailesi için maddi ve manevi tüm imkânları sonuna kadar seferber eden, yaşama tecrübeleriyle bizlere her zaman yol gösteren Babalarımızı sadece 1 gün hatırlamamamız gerektiğini ifade eden Çavuşoğlu, "Babalarımız bizim en kıymetli hazinemizdir. Babalarımızı her zaman sevelim, sayalım, onları her zaman hatırlayalım. Babalar Günü vesilesiyle Tüm Babalarımızın, Şehit Babalarımızın da Babalar Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyor her birini ayrı, ayrı sevgi ve saygıyla selamlıyor, babalarımıza da aileleriyle birlikte mutlu, sağlıklı bir yaşam, aydınlık dolu günler dilerken, şu anda aramızda olmayan vefat eden Tüm Babalarımıza da Allah'tan rahmet dilerim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir