banner610

banner609

Cennete Girişe De Zam Geldi

Denizli'de Pamukkale'ye girişlere yeni zam geldi. 15 Temmuz'da yürürlülüğe girecek olan zamla girişler yüzde 20 zamlanarak 60 Türk Lirası oldu.

GÜNDEM 11.07.2019, 09:24 11.07.2019, 09:47
Cennete Girişe De Zam Geldi
banner930
banner931

Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü (DÖSİMM), müze ve ören yeri giriş ücretlerine, fast track ücretlerine, müze kart ve kombine biletlere zam yaptı. Yapılan yeni zamlara göre Pamukkale’ye girişler 50 liradan 60 liraya çıktı. Yüzde 20 artan fiyatlar 15 Temmuz itibariyle yürürlülüğe girecek.

Yorumlar (4)
Hamiyet kurt 2 yıl önce
Tabi oraya gircek insan bulursa o parayı alır ne var Allahın seversrn 60 tl verip de gezecek
Erdal Ergül 2 yıl önce
Kendi tarih ve kültürümüze para verip 60 TL gibi görüp gezilecek öğrenilecek kendi vatandaşımıza ne hak nede reva Denizlili olupta Pamukkale ye gitmedim diyen çok kişi tanıdım çok yazik
ismail 2 yıl önce
Bir defa gidelim gezelim cocuklarla dedim ve yukardaki giristen Arabayla parka girerken bir duydumki offf offf, hemen oradaki Park giris görevlisine dedim yanlis sapmisim hemen cikip gittim ve indim Denizliye istedigim gibi karnimizi doyurduk vede yakitimizi aldik bu ne ya kerizmiyiz yani biz yöre halki olarak. Yöre halkini gecelim bu gidisle avuc yalayacaklar Yaziklar olsun böyle fiyat yüklseltirken bakalim yakinda Turist gelmiyor diye bagirirlarsa siz önceki kazancinizdan verin deriz.
Cüneyt 2 yıl önce
Suriyelilere belestir bsk gör