banner609

Denizli’de Son Sokağa Çıkma Yasağı Başladı

Koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasağı başladı. Son kez uygulanacak olan yasak, 28 Haziran Pazartesi günü saat 05.00'te sona erecek. 1 Temmuz ayı itibariyle sokağa çıkma yasakları sona erecek.

GÜNDEM 26.06.2021, 23:18 Kahraman Kahraman
Denizli’de Son Sokağa Çıkma Yasağı Başladı
banner858

Koronavirüs salgını sonrası ülke genelinde uygulanmaya başlanmıştı. “Haziran Ayı Normalleşme Tedbirleri" konulu genelgeye göre, son sokağa çıkma yasağı Cumartesi saat 22.00’dan Pazartesi günü saat 05.00’e kadar uygulanacak.

Tam gün sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak pazar günlerinde bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcıların 10.00-17.00 saatlerinde faaliyet gösterebilecek. Vatandaşların zorunlu ihtiyaçlarının karşılanmasıyla sınırlı olmak ve engelli vatandaşlar haricinde araç kullanmamak şartıyla ikametlerine en yakın bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcılara gidip gelebilecek. Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan süre ve günlerde ekmek üretiminin yapıldığı fırın ve/veya unlu mamul ruhsatlı iş yerleriyle bu iş yerlerinin sadece ekmek satan bayilerinin açık olacağı belirtildi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir