Denizli’de Tekstil Firması Konkordato İlan Etti

Denizli’de Tekstil Firması Konkordato İlan Etti

GÜNDEM 23.10.2018, 10:34
Denizli’de Tekstil Firması Konkordato İlan Etti
banner858

Denizli’de bir tekstil firması daha konkordato ilan etti. Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi, Tudem Dokuma Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketinin talebini kabul ederek 3 ay süre ile firmaya Konkordato uygulanmasını onadı.

Denizli’de yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle bir firma daha konkordato ilan etti. Denizli’de tekstil firması olan Tudem Dokuma Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Denizli Asliye Ticaret Mahkemesine konkordato talebi için başvuru yaptı. Görülen mahkeme kapsamında Tudem Tekstil’in 3 ay geçici süreyle konkordato talebi onay gördü. Mahkeme şirkete Konkordatonun başarıya ulaşmasının mümkün olup olmadığının yakından incelenmesi amacıyla 3 komiser görevlendirildi.

Mahkeme ayrıca alacaklıların ilandan itibaren 7 günlük kesin süre içinde dilekçe ile Mahkeme dosyasına itiraz ederek konkordato mühleti ver               ilmesini gerektiren bir hal bulunmadığını delilleri ile birlikte ileri sürebileceklerini ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri hakkına sahip olduğunu duyurdu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir