Denizlili Girişimcilerden Mobil Uygulama

Koronavirüs sonrası dünya yeni bir düzene geçerken insanlar da bazı alışkanlıklarını değiştirmeye başladı. Bu kapsamda YOBİSİ tarafından geliştirilen mobil uygulama sonrası Denizli’de kafeler ve restoranlar E-Menü ile hizmet vermeye başladı.

GÜNDEM 08.06.2020, 13:12
Denizlili Girişimcilerden Mobil Uygulama
banner858

Koronavirüsün yayılmasının önüne geçmek için en önemli kurallardan birisi de temas halinde bulunmamak ve sosyal mesafeyi korumak. Yavaş yavaş normalleşmeye geçtiğimiz şu günlerde insanlar eski alışkanlıklarını geride bırakacak. Denizli’nin önde gelen reklam şirket YOBİSİ tarafından geliştirilen mobil uygulama sayesinde hem işletme sahipler hem de vatandaşlar verilen hizmetten dolayı oldukça memnun kaldı. YOBİSİ adına konuşan Murat Çeşme, “Yeni dünya düzenine kendimizi hazırladığımız gibi, müşterilerimizin de bu süreçte yanında oluyoruz. Geliştirdiğimiz E-menü uygulaması, kısa süre içerisinde çok beğenildi ve birçok işletme sahibi bizlerle çalışmayı tercih etti” dedi. Denizli’deki tüm işletme sahiplerini E-menü hakkında detaylı bilgi almak için ofislerine beklediklerini söyleyen Çeşme, kısa süre içerisinde artık tüm dünyada bu sistemin kullanılacağını aktardı.

E-MENÜ NEDİR?

Restoran ve kafelerde koronavirüs tedbirler gereği her türlü önlem alınsa da insanlar daha güvenilir ve riskin daha az olduğu mekanları tercih edeceği kesin gözüyle bakılıyor. Sosyal mesafeyi korumak ve riski en aza indirmek için Denizli’de restoranlar ve kafeler artık e- menüyle hizmet vermeye başladı. E-menü sayesinde müşteri ile çalışanlar arasında temas yok denecek kadar az görebiliyorsunuz. Menüden seçtiğiniz ürünler, restoran veya kafenin ana ekranına aynı anda düşüyor. Kısa süre içerisinde seçimleriniz masaya görevli arkadaşlar tarafından getiriliyor. Bu sayede birçok müşterinin temas etmek zorunda kaldığı menülere temas etmemiş oluyorsunuz. Tüm akıllı telefonlardan temassız menüye ulaşabilir siparişleriniz gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Detaylı bilig için https://www.onlinesiparisver.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir