banner609

Denizlililer Dikkat! Cuma Son Gün

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 145 sürekli işçi alınacak. Başvurular için son tarih Cuma günü olacak.

GÜNDEM 17.06.2020, 15:52
Denizlililer Dikkat! Cuma Son Gün
banner858

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 145 sürekli işçi alınacak. Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri için 71 kişi, Koruma ve Güvenlik Hizmetleri 7 kişi (kadın), Koruma ve Güvenlik Hizmetleri 7 kişi (kadın), Koruma ve Güvenlik Hizmetleri 35 kişi (erkek), Koruma ve Güvenlik Hizmetleri 15 kişi (erkek), Temizlik Hizmetleri için 10 kişi alınacak. Başvurular için son tarih Cuma günü olacak.

Başvuruların tamamı İŞKUR’a yapılacak. Kura çekimi için başvuru listeleri İŞKUR tarafından Pamukkale Üniversitesi’ne gönderilecek. İstihdam edilecek kadro sayısı kadar asıl ve asıl sayı kadar yedek aday, İŞKUR tarafından bildirilen başvurular arasından noter huzurunda çekilecek kura sonucunda belirlenecek. Kura İşlemleri noter huzurunda 29 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00’da Pamukkale Üniversitesi Turizm Fakültesi Tripolis İnteraktif Salonunda yapılacakt. COVİD-19 salgını tedbirler kapsamında kura çekimine katılımcı kabul edilmeyecek. Kura çekim işlemleri http://www.pau.edu.tr/ canlı olarak yayımlanacak.Kura sonucu belirlenen adaylar, Pamukkale Üniversitesi resmi web sayfasında (http://www.pau.edu.tr/personel) yayımlanacak.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (1)
İsmail 1 yıl önce
Masaları ne kadar olacak
sanalbasin.com üyesidir