Denizlililerin Beklediği Otobüsler Şehre Geldi

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından toplu taşıma alanında ulaşımın rahatlatılması için kente 80 adet daha halk otobüsü kazandırıldı. Denizli'ye gelen otobüslerin Denizlispor'unda renkleri olan yeşil-siyah renklere sahip olması dikkat çekti.

GÜNDEM 18.10.2018, 09:22 18.10.2018, 11:39
Denizlililerin Beklediği Otobüsler Şehre Geldi
banner858

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 80 halk otobüsünü daha araç filosuna kattı. Toplu taşımada, ulaşımı rahatlatmak ve sefer sayılarını sıklaştımak amacıyla alınan otobüsler Denizli'ye geldi.

RENKLERİ YEŞİL-SİYAH

Vatandaşların hizmetine sunulan yeni halk otobüsleri renkleriyle de dikkat çekiyor. Kentte seferlerini süründüren mavi renkli halk otobüslerinin aksine yeni alınan halk otobüsleri Denizlispor'un da rengi olan yeşil-siyaha boyandı. Büyükşehir Belediyesi'nin bu renk seçimi ise beğeni topladı.

YÖNETİMDEN TEŞEKKÜR GELDİ

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla,  hizmete sunulacak halk otobüslerinin yeşil-siyah renkleri için teşekkür etti. Atilla, sosyal medya hesabından yeni halk otobüslerini paylaşarak, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a teşekkür etti. Atilla paylaşımının altına "Yeşil-siyah otobüsler için sonsuz teşekkürler" açıklamasını yaptı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir