Denizli’yi Kar Vuracak! Meteoroloji Uyardı

Denizli’de soğuk hava etkisini göstermeye başladı. Denizli genelinde yarın (Cumartesi günü) Denizli kent merkezinde yağmur yağışı, 13 ilçesinde kar ve karla karışık yağmur bekleniyor. Denizli’de hava sıcaklığı en düşük 4 derece, en yüksek 9 derece hissedilecek.

GÜNDEM 21.02.2020, 11:11 21.02.2020, 11:22
Denizli’yi Kar Vuracak! Meteoroloji Uyardı
banner930

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, Denizli genelinde bugün ve yarın (Cumartesi günü) yağmur bekleniyor. Denizli’de bugün hava sıcaklığı en düşük 6 derece, en yüksek 9 derece hissedilecek. Yarın ise hava sıcaklığı en düşük 4 derece, en yüksek 9 derece olacak.

YARIN KAR ETKİLİ OLACAK

Denizli’nin Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Bozkurt, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Kale, Serinhisar, Tavas ilçelerinde yarın kar ve karla karışık yağmur bekleniyor.

Yarın ilçelerde hava sıcaklığı şu şekilde; Acıpayam en düşük 0, en yüksek 7 derece, Babadağ en düşük 0, en yüksek 6 derece, Baklan en düşük 0 derece, en yüksek 6 derece, Bekilli en düşük -1 derece, en yüksek 7 derece, Beyağaç en düşük -1 derece, en yüksek 11 derece, Bozkurt en düşük 1 derece, en yüksek 6 derece, Buldan en düşük 3 derece, en yüksek 9 derece, Çal en düşük -1 derece, en yüksek 7 derece, Çameli en düşük -2 derece, en yüksek 6 derece, Çardak -0 en düşük, en yüksek 7 derece, Çivril en düşük 0 derece, en yüksek 6 derece, Güney en düşük 1 derece, en yüksek 9 derece, Honaz 4 derece, en yüksek 8 derece, Kale -2 derece, en yüksek 7 derece, Merkezefendi ve Pamukkale en düşük 4 derece, en yüksek 9 derece, Sarayköy en düşük 4 derece, en yüksek 13 derece, Serinhisar en düşük -4 derece, en yüksek 5 derece, Tavas en düşük 0 derece, en yüksek 6 derece olacak.

Yorumlar (1)
Faruk PİRE 2 yıl önce
Kâr vuracak diye haber mi yapılır insanlar kar yağsın yağmur yağsın diye bekliyor Rahmet bereket olsun
sanalbasin.com üyesidir