banner609

El Emeği Ürünlerini Eski Taç Ev’de Görücüye Çıkardılar

Denizlili kadınlar Denizli Halk Eğitim Kursu’nda öğrendikleri, farklı tekniklerle yapılan el emeği ürünlerini Eski Taç Ev’de görücüye çıkardılar. Kadınlar kurs hocaları Fatma Güler’in katkılarıyla yaptıkları ve satışa sundukları ürünleri ile kendi ayakları üzerinde durmanın mutluluğunu yaşıyor.

GÜNDEM 03.07.2021, 12:31 Kahraman Kahraman
El Emeği Ürünlerini Eski Taç Ev’de Görücüye Çıkardılar
banner858

Denizli Halk Eğitim Kursu öğrencisi kadınlar kurs hocaları Fatma Güler öncülünde yaptıkları el emeklerini sergilediler. Eski Taç Ev sergiye ev sahipliği yaptı. Kadınların yaptıkları, örme ve dikme oyuncaklar, takılar, makrome ile yaptıkları çeşitli ürünler ve farklı yöntemlerle yaptıkları ürünleri vatandaşların beğenisine sundular.

FATMA GÜLÜR KİMDİR?

Aslen İstanbullu olan Fatma Güler 30 yıldır Denizli’de yaşıyor. Denizli halkını çok sevdiğini söyleyen Güler “çok sıcak kanlı ve yardımseverler. 53 yaşındayım 50 yaşımda bir karar verdim. Çocuklarım üniversiteyi kazandıktan sonra sıra bende dedim. Üniversite sınavlarına girdim. Gündüzleri Pamukkale Halk Eğitim Merkezi’nde çalışarak, akşamları ikinci öğretimde okuyarak okulumu birincilikle bitirdim. Bunun için mütevazı olamayacağım. Ben başardım. Sizlerde başarabilirsiniz” dedi.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir