Genç İş Adamları Unutmaz Gecede Buluştu

DEGİAD’ın yeni yönetimi, hem üyelerle bir araya gelmek hem de derneğin yeni 104 üyesinin üyelik belgesini vermek için bir resepsiyon düzenledi. İş insanlarının yoğun ilgi gösterdiği gecede konuşma yapan DEGİAD Başkanı Hakan Urhan, son zamanların en yüksek katılımına tanıklık etmenin gururunu yaşadıklarını dile getirirken, etkinlikler açısından yoğun bir sürece girmek üzere oldukları müjdesini verdi.

GÜNDEM 08.11.2018, 13:14 08.11.2018, 13:44
Genç İş Adamları Unutmaz Gecede Buluştu
banner858

Denizli Genç İşadamları Derneği üyeleri Anemon Otel’de verilen resepsiyonda bir araya geldi. Kısa süre önce gerçekleştirilen genel kurulla iş başına gelen 14. Dönem Yönetim Kurulu’nun üyelerle tanışmak ve kaynaşmak, derneğin yeni üyesi olan 104 iş insanın üyelik belgelerini vermek adına düzenlediği geceye ilgi yoğundu.

DEGİAD SENİNLE GÜZEL
Fuayede saat 19.30’da kokteylle başlayan etkinlik, 20.00’de salondaki yemekle devam etti.  “DEGİAD SENİNLE GÜZEL” sloganıyla düzenlenen gecenin sunuculuğunu oyuncu Nezih Cihan Aksoy gerçekleştirdi.

SON ZAMANLARIN EN YÜKSEK KATILIMI
DEGİAD eski başkanlarının da neredeyse eksiksiz katıldığı gecede konuşan DEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Urhan, son zamanların en yüksek katılımının olduğu DEGİAD’ın, iş dünyasında yeniden heyecan yaratmasından, ilgi odağı olmasından dolayı gurur duyduklarını dile getirdi.

ETKİNLİK DOLU BİR SÜRECE GİRİYORUZ
DEGİAD’In etkinlik dolu bir sürece gireceğinin altını çizen Başkan Urhan, yeni etkinlikler hakkında bilgi verirken geçtiğimiz dönemin en çok beğenilen etkinliği olan Basketbol Turnuvalarının devam edeceğine de vurgu yaptı. DEGİAD Sadık Emre Çaputçu Binası’nın 19 Mayıs 2019 tarihinde açılışını gerçekleştirmek için çalıştıklarını aktaran Urhan, şu anda her şeyin planlandığı ölçüde ilerlediğine vurgu yaptı.

SÖZKESEN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
Başkan Urhan konuşmasının ardından DEGİAD Başkanlığı döneminde derneğe yaptığı hizmetlerden ötürü 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Melek Sözkesen’e bir teşekkür plaketi sundu. Sözkesen plaketi kabul etmeden önce yaptığı kısa konuşmada, DEGİAD’ın bir üyesi olmaktan onur duyduğunu söylerken, “Derneğe destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

GECENİN SPONSORLARI UNUTULMADI
Davetlilerden tam not alan gecenin sponsorlarını da unutmayan DEGİAD Başkanı Hakan Urhan, etkinliğin düzenlenmesine destek olan Özel Denizli BİLNET Okulları’ndan Baki Bağadır, Yılmaz Kuyumculuk’tan Mustafa Yılmaz, ERTEMÜR Tarım’dan Mevlüt Ertemür, Hacı Şerif’ten Gönül Kırbaş Sönmez Yüceışık Ticaret’ten Ahmet Sönmez, Şato Düğün Dekorasyon’dan Cihan Soyfidan ve HU Dizayn İç Mimarlık’tan Hüsna Uzan’a plaket verdi.

Ardından yeni üyelere üyelik belgeleri verildi. Gece müzik dinletiyle sona erdi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir