Genç Yönetmenden Yeni Klip

Denizlili şarkıcılardan İsmet Cengiz yeni şarkısını kliplendirdi. Çekimleri Acıgöl’de yapılan klibi genç yönetmen Ali Coşkun yaptı.

GÜNDEM 25.11.2020, 13:27
Genç Yönetmenden Yeni Klip
banner930

Denizli’nin Honaz ilçesinde yaşayan ve uzun bir süredir müzikle ilgilenen şarkıcı İsmet Cengiz, geçtiğimiz aylarda ilk klibi ‘Tam manasıyla’ isimli şarkısını piyasaya sürmüştü. Büyük beğeni alan bu şarkının ardından çalışmalarına ara vermeden devam eden Cengiz ve Rock Mahsülleri Ofisi üyeleri yeni şarkıları için uzun bir süre çalışma yürüttü. Yeni şarkının klibi için ilk klibinde olduğu gibi genç yönetmen Ali Coşkun ile anlaşan İsmet Cengiz ve Rock Mahsulleriofisi, klibi Acıgöl’de çekti. Acıgöl’ün kuruyan bölgelerinde çekilen klip yayınlanmasının ardından büyük beğeni aldı. Hem şarkının hem de klibin büyük ses getirdiği ifade edildi. Söz yazmayı ve şarkı söylemeyi çok sevdiğini belirten İsmet Cengiz, “Çocukluğumdan bu yana söz yazıp şarkılar söylüyorum. Rock Mahsülleri Ofisi ile birlikte güzel bir hava yakaladık ve 2. Şarkımızı da kliplendirdik. Çok güzel tepkiler alıyoruz. Her geçen gün daha iyiye gitmek için büyük çaba harcıyoruz. Şarkılarımız söylendikçe, bilinirliğimiz arttıkça inanıyorum ki herkes bizi konuşacak. Bundan sonraki süreçte de diğer şarkılarımızı piyasaya sürerek kliplerini çekeceğiz” dedi.

Genç yönetmen Ali Coşkun, klibin çekimlerinin Acıgöl’e yapıldığını belirterek, “İsmet Cengiz ve Rock Mahsulleri Ofisi’nin bu yeni şarkısı için uzun bir süre mekan araştırması yaptık. Daha sonra klibimize en uygun yerin Acıgöl olduğunu belirledik. Çok güzel ve eğlenceli bir klip çektik. Bu yeni klibinde de beni tercih eden İsmet Cengiz’e teşekkür ediyorum’’dedi. ‘Kaş altından bakma’ tüm dijital platformlarda ve NETD müzik kanalında yayınlandı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir