İŞKUR'dan Engelli Ve Eski Hükümlülere Hibe Desteği

Denizli İŞKUR İl Müdürlüğü’nden Proje Hibe Desteği almaya hak kazanan engelli ve eski hükümlü vatandaşlar ile İŞKUR İl Müdürlüğü arasında yapılan sözleşmelerin imza töreni; Vali Hasan Karahan’ın katılımıyla gerçekleştirldi.

GÜNDEM 18.12.2018, 16:43
İŞKUR'dan Engelli Ve Eski Hükümlülere Hibe Desteği
banner930

Valillk Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene; Vali Hasan Karahan, Denizli İŞKUR İl Müdürü Fatih Işık ile hibe almaya hak kazanan engelli ve eski hükümlü vatandaşlarımız katıldı. Denizli İŞKUR tarafından, 2014 yılından bugüne kadar 30 vatandaşa proje hibe desteği sağlandı. Bugün de sekizi eski hükümlü ikisi engelli olmak üzere on vatandaş hibe desteği almak üzere imzalarını attılar. Büyükbaş hayvancılık, küçükbaş hayvancılık, ahşap boyama, solucan gübresi üretimi, ferforje, kuaförlük alanlarında proje hazırlayarak sözleşmeye imza atan on vatandaşa ; hibe destek kapsamında toplamda 308.370.00 TL ödeme yapılacak.

Denizli İŞKUR’dan hibe destek alarak kendi işini kurmak isteyen Engelli ve Eski Hükümlüler, 18 Haziran 2019 tarihine kadar Denizli İŞKUR’a başvuru yapabilecekler.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir