Kayseri Kocasinan'da kar mesaisi

Kayseri Kocasinan'da yolların kapanmaması için çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye ekipleri, sorumluluk bölgelerinde 24 saat esasına göre çalışıyor.

GÜNDEM 17.02.2021, 12:32
Kayseri Kocasinan'da kar mesaisi
banner930

KAYSERİ (İGFA) -  Kocasinan Belediyesi'ne bağlı ekipler yoğun kar yağışının ardından vatandaşların güvenli ulaşımlarını sağlamak için yaya yolları, cadde ve sokaklarda kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yerel yönetim olarak kar yağışının herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet vermemesi açısından çalışmaların kesintisiz sürdüğünü kaydederek, özverili ekiplerine teşekkür etti. Greyder ve diğer kar temizleme araçlarıyla, caddeler başta olmak üzere ilçenin dört bir yanında vatandaşlarımızın yoğun olduğu hastane, sağlık ocağı ve duraklarda kar temizleme çalışması gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Çolakbayrakdar, "Kar, bereket ve güzelliktir. Kocasinan Belediyesi olarak kar yağışının herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet vermemesi ve bu doğal güzelliğin sadece anılarda iz bırakacak güzellikler olması adına çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir