banner610

banner609

Kızılay’dan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Türk Kızılay Denizli Şubesi, yatılı bölge okullarındaki öğrencilere 252 adet kırtasiye malzemesi dağıtımı gerçekleştirdi.

GÜNDEM 29.03.2021, 16:51 Kahraman Kahraman
Kızılay’dan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı
banner930
banner931

Türk Kızılay Denizli Şubesi, Türk Kızılay Genel Merkezi tarafından Denizli’de bulunan yatılı bölge okullarında dağıtılmak üzere kırtasiye malzemesi gönderdi. Türk Kızılay Denizli Şubesi gönüllüleri ise Buldan İlçesi Ahmet Tuncay Yatılı Bölge Ortaokulu’na 60 adet, Acıpayam Gölcük Yatılı Bölge Ortaokulu’na 56 adet ve Kale Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu’na 136 Adet olmak üzere toplamda 252 adet kırtasiye malzemesini teslim etti.

Türk Kızılay’ının kişi gözetmeksizin herkese yardım elini uzattığını söyleyen Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, “Her türlü eksikliğin giderilmesi için önemli görevler üstleniyoruz. Türk Kızılay olarak, eğitime de büyük önem veriyoruz. Türkiye'de eğitime destek programı kapsamında Türk Kızılay Genel Merkezi tarafından düzenlenen kampanya ile ülkemizde ki tüm Yatılı Bölge Okulları’na eğitim için gerekli olan malzemelerimizi teslim ettik. Kızılay olarak öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir