Milleti Hayrete Düşüren Yasak Aşk Denizli’de Bitti

Ailesi tarafından kayıp olarak aranan 40 yaşındaki Seda Aksu, eşinin amcasıyla birlikte Denizli'de ortaya çıktı. Aksu, "İyi ki beni buldunuz. Hala eşimi seviyorum. Herkesten özür dilerim" dedi. Birlikte kaçtığı amca ise canlı yayında ihanet ettiği eşinin karşısında gözyaşlarına hakim olamayarak, "Yine de peşindeyim" diye konuştu.

GÜNDEM 21.05.2021, 10:05
Milleti Hayrete Düşüren Yasak Aşk Denizli’de Bitti
banner930

Ankara'da yaşayan 40 yaşındaki evli ve bir çocuk sahibi Seda Aksu, eşinin amcası olan Emir Aksu ile 6 Mayıs tarihinde ortadan kayboldu. Yaklaşık 3-4 ay önce ilişkileri başlayan ikiliden Seda Aksu'yu bulmak için acılı anne-baba ile teyze Müge Anlı İle Tatlı Sert programına çıktı. Seda Aksu'nun eşinin amcasıyla kaçtığını söyleyen acılı aile, kızlarının geri dönmesi için çağrıda bulundu. Müge Anlı'da canlı yayında telefonla ihbarda bulunan amca Emir Aksu'nun askerlik arkadaşı İbrahim Tanrıöver, ikilinin Denizli'de, kendi evinde olduğunu belirtti.

Yayının ardından Başkarcı Jandarma Komutanlığında ifade veren ikiliden Aksu, Seda Aksu ise amcasının ikna etmesiyle evine döndü. Canlı yayına gözyaşları içinde katılan amca Emir Aksu ise ihanet ettiği eşinin karşısında sevgilisi için, "Yine de peşindeyim" diye konuştu. Yaklaşık 3-4 aydır ilişki yaşadıklarını söyleyen Emir Aksu, "Yarı yolda bırakıldığım için çok üzgünüm. Yine de çok seviyorum. Seda beni kaçmaya zorladı. Bana '2 aylık hamileyim' dedi" söyledi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir