Otomobile Saklanan Uyuşturucuyu Narkotik Köpeği Buldu

Denizli İstihbarat ve Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar devam ediyor. Antalya’dan Denizli’ye gelen bir araçta ise narkotik madde arama köpeğinin aracın sağ arka stop lambasına tepki verdi. Araçta yapılan aramalarda 232 gram eroin maddesi ve hassas terazi çıktı.

GÜNDEM 14.02.2019, 11:24 14.02.2019, 11:27
banner930

Çevre illerden Denizli’ye uyuşturucu madde sevk etmeye çalışan şahıslara yönelik Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlilerince çalışma yapıldı. İstihbarat Şube Müdürlüğü görevlileri ile narkotik ekiplerinin ortaklaşa yürüttüğü başarılı operasyon sonucu, tespit edilen uyuşturucu madde yüklü araçlar il merkezine ulaşmadan yakalandı.

Muğla istikametinden Denizli’ye seyir halinde olan şüpheli araç Antalya yolu üzerinde gerekli güvenlik tedbirleri alınarak durduruldu. Yapılan arama esnasında aracın ön kaput kısmına gizlenmiş vaziyette 2 kilogram esrar maddesi bulundu. Antalya’dan Denizli sınırına ulaşan başka bir araçta ise narkotik madde arama köpeğinin aracın sağ arka stop lambasına tepki vermesi üzerine görevlilerce stop lambası söküldü.  Lamba arkasındaki metal boşluğun içerisine gizlenmiş siyah çoraptan poşetlere sarılı halde 232 gram eroin maddesi ve hassas terazi çıktı.

Ekiplerce il merkezinde bir adrese düzenlenen operasyonda ise metamfetamin maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu madde ticareti suçu kapsamında aranan iki kişi yakalandı. Olaylar kapsamında gözaltına alınarak adli mercilere sevk edilen 4 şüphelinin tamamı tutuklandı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir