Pamukkale Turizm İçin Alacaklılara Çağrı Yapıldı

Konkordato süreci devam eden Pamukkale Turizm Seyahat şirketi ile bünyesinde bulunan petrol ve Kaptan Tesis İşletmeciliği’nden alacağı bulunanlar için komiser heyetinden çağrı geldi. Komiser heyeti tarafından 7 Eylül 2020 tarihinde North Point Otelde borçlu şirket ve şahısların konkordato projesi müzakere edilmesine ve teklifinin oylanması için alacaklılar toplantısı yapılmasına karar verildi.

GÜNDEM 21.08.2020, 14:49 21.08.2020, 21:00
Pamukkale Turizm İçin Alacaklılara Çağrı Yapıldı
banner858

Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanlığı tarafından konkordato alacaklılar toplantısına davet ilanı yapıldı. Pamukkale Turizm Seyahat San. Akaryakıt ve Tic. Ltd. Şti. ile bünyesinde bulunan petrol ve Kaptan Tesis İşletmeciliği Tarım San. ve Tic. A.Ş. hakkında 1 yıl kesin mühlet verilmişti. Bu kapsamda alacaklılar toplantısı yapılabilmesi için gerekli işlemler tamamlandı. Komiser heyeti tarafından 7 Eylül 2020 tarihinde North Point Otelde borçlu şirket ve şahısların konkordato projesi müzakere edilmesine ve teklifinin oylanması için alacaklılar toplantısı yapılmasına karar verildi.

Heyet tarafından daha evvel alacaklılara alacak bildirim daveti ilan ve posta yolu ile yapılmıştı. Bu kapsamda alacaklarının süresinde hiç bildirmeyen alacaklıların bilançoda kayıtlı olmadıkça ve ayrıca borçlu tarafından reddedilen alacaklıların mahkeme tarafından aksine karar verilmedikçe alacaklılar toplantısında oy kullanamayacağı bildirildi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir