banner610

banner609

Şahin Tin’den 30 Ağustos Mesajı

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında Türk milletinin zaferleri masa başında değil, er meydanında kazandığını ifade etti. Şahin Tin; “Yerli ve milli vasfını hızla güçlendiren ordumuz tarihte olduğu gibi yine ezanı, bayrağı, vatanı ve devleti söz konusu olduğunda her daim topyekûn kıyama kalkmaya hazırdır. Güçlü Türkiye’nin önünde kimse duramayacak” dedi.

GÜNDEM 29.08.2019, 23:23
Şahin Tin’den 30 Ağustos Mesajı
banner858
banner931

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Milletvekili Şahin Tin yayımladığı mesajında Türk milletine bağımsızlık müjdesi sunan büyük zaferin 97. yıl dönümünü gururla kutladıklarını belirtti.

MEDENİYET ÇİZGİMİZDEN SAPMADAN İLERLİYORUZ

Milletvekili Şahin Tin; “Türkiye tarihte destansı mücadelelere sahne oldu. Türk milleti söz konusu toprağı ve ülkesinin varlığı olduğunda büyük fedakârlıklara imza attı. Cesur adımlar atmaktan hiçbir zaman geri durmayan aziz milletimiz, söz konusu bağımsızlığı ve bayrağı olduğunda karşısında ne olursa olsun yılmadan ve yorulmadan mücadele ederek inanılması zor birçok zaferlere sancak dikti. Asırlar boyu milletimiz vatanı uğruna ne kırmadık taş, ne de yürümedik yol bıraktı. Bizler de bu şuur ve inançla çalışmaya, ecdadımıza layık olmaya kararlılıkla devam edeceğiz. Medeniyet çizgimizden sapmadan daha güzel günlere kavuşmak için iyi eğitimli ve donanımlı nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

TEHDİTLER BİZİ YOLUMUZDAN ALIKOYAMAZ

“Millet olarak şehitlerimizin fedakârlıklarını, gazilerimizin cesaretini hiçbir zaman unutmayacağız” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Binlerce yıla sâri kadim değerlerimizi yaşatmak tarihe karşı vazgeçilmez bir sorumluluktur. Bizler bu şuur ve inançta olduğumuz sürece medeniyetimizden aldığımız ilham ile tıpkı 97 yıl önce olduğu gibi bugün de istikbalimizi daha özgür ve bağımsız yürüyüşümüzü ilelebet sürdürmeye devam edeceğiz. İstiklalimizi canımız pahasına korumaya devam edeceğiz. Ülkemize yönelik artan saldırılar ve tehditler bizi yolumuzdan asla döndüremeyecek ve cesaretimizi gölgeleyemeyecektir. İdeallerimize ulaşmak için yürümek değil, artık koşmanın, daha hızlı ilerlemenin zamanıdır. Hedeflerimize ulaşma konusunda kararlıyız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere hedef gösterdiği muasır medeniyet seviyesine ulaşma yolculuğu, işte bu kararlılıkla ve milli yaklaşımla başarıya ulaşacaktır” dedi.

GÖNÜL SINIRLARIMIZ DÜNYAYI SARIYOR

“Yaşadığımız coğrafya insanlık tarihinin en eski yerleşim alanlarındandır” diyen Milletvekili Şahin Tin; açıklamasını şöyle tamamladı: “Vatan toprağımızı vazgeçilmez kılan ana unsurlardan birisi de geçmişte yaşanan fedakârlıklardır. Bu coğrafya tarihin her döneminde cazip bir yer olmuştur. Türkiye sadece sınırlarından ibaret bir ülke değildir. Gönül sınırlarımız dünyanın dört bir yanında salkım salkım uzanmakta tüm insanlığa huzur, güven ve dostluk aşılamaktadır. Bu sebeple sınırlarımızı aşarak gönül coğrafyamızı kucaklamaktan asla geri durmamak gerektiğinin bir kez daha altını çizmek isterim. Türk milletinin bu kahraman duruşu, elbette birilerini huzursuz edecektir. Ancak bizlere asırlar öncesi emanet edilen ve yürekten inandığımız kadim değerlerimizi yaşatmak ve bu uğurda mücadeleden asla geri durmamak düşer. Bizler, asırlar boyunca arkasında milyonlarca insanın duasıyla tarihi mücadelelere sahne olmuş ve zaferler kazanmış bir medeniyetin temsilcisiyiz. Bu anlamlı gün vesilesiyle bizlere bu zaferi kazandıran vatan topraklarımız için hayatlarını feda eden Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman ordumuzun tüm askerlerini rahmetle ve minnetle yâd ediyorum.”

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir