Şimdi Serinleme Zamanı!

Denizli’nin gözde butik otellerinden biri olan Karahayıt’taki Ninova Termal Otel, normalleşmenin ardından kapılarını yeniden Denizlilere açtı.

GÜNDEM 12.06.2020, 13:50
Şimdi Serinleme Zamanı!
banner930

Korona virüs nedeniyle Mart ayından bu yana kapalı olan yüzme havuzları normalleşmenin ardından kapılarını yeniden açmaya hazırlanıyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte gözler serinlemek için yüzme havuzlarına çevrildi. Karahayıt’ın gözde butik otellerinden biri olan Ninova Termal Otel, tüm koruma tedbirlerini alarak hijyen bir ortamda serinlemek için tüm kapılarını Denizlilere açtı. Açık ve Kapalı havuzların yanı sıra termal havuzlarıyla da şifanın merkezi olan Ninova Termal Otel’de muhteşem bir gün geçirmeniz için her türlü detay sonuna kadar düşünüldü.

Deneyimli ve güler yüzlü personellerle,  en kaliteli hizmeti vermeye çalıştıklarını ifade eden Ninova Termal Otel İşletmecisi Sezgin Demirlek, pandemi sürecinde kapalı tuttukları işletmelerini normalleşmenin ardından tüm tedbirleri alarak yeniden hizmete açtıklarını kaydetti. Demirlek, rezervasyon için otelin web sitesi üzerinden iletişime geçilebileceğini söyledi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir